Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én ukrajnában élek. Vannak a...

Én ukrajnában élek. Vannak a makkomon PPP(papulák)nálunk minden 17 éves fiú megy kötelező katonai kivizsgálásra. Az kérdezni hogy fog valamit szólni rá az orvos? vagy nem mert tudtommal teljesen normális. És sok fiunál van ilyen tudtommal

Figyelt kérdés

#papula #PPP #Mi a papula #Papula. A makkon #Makkon lévő ppp
2021. dec. 2. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

sorozáson nem vizslatják a szerzámodat


Én ugyan magyarországon voltam anno sorozáson, de még csak meztelenre se kelett vetközni


Ukrajnában lehet máshogy van, lehet ott még meg is újjaznak nem tudom:D

2021. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nálunk gatyára kell öltözni és megnézik.
2021. dec. 2. 20:47
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

És mit néznek rajta? hogy tényleg fiú vagy?


Ez valami régről maradt baromság, anno ez az újoncok betörésének része volt.


én kb 20-25 éve voltam sorozáson, nem nézték meg hogy meg van-e a farkam:) kisgatyában áltam ők kérdezgettek megkérdzeték van-e valami betegségem, volt-e mütétem ilyesmi, jóformán hozzám se értek.


Aki alkalmatlan valami miatt,(pl Mert púpos vagy nincs meg az egyik lába stb, az ugy is vitt erről orvosi papírt:)

2021. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát nálunk nézik
2021. dec. 2. 20:55
 15/15 anonim ***** válasza:
29%
mert arra felé bu zik az orvosok:D
2021. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!