Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a striáktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy problémám van, már idestova 3 éve. Hirtelen nőttem meg, és híztam is majd lefogytam és újra híztam. Ez mind szép és jó, csak a hasamon nagyon csúnya striák keserítik meg a mindennapjaimat az elmúlt években. Lila színűek, és nagyon hosszúak. Olvastam hogy nem fognak elmúlni, de idővel ki kell hogy fakuljanak. 3 éve nem fakult semmit. Tudtok ajánlani valami krémet ami kifakíthatja? Kérlek. Nem merek levetkőzni senki előtt, szégyenlem magamat már gyerekkorom óta nem jártam strandon. Nagyon el vagyok keseredve :(

Köszönöm a tanácsokat!

17/F



2021. dec. 4. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
El kell hogy keserítselek, ha kifehéredik is nagyon látszani fog. Én sem járok ez miatt fürödni.
2021. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd ha benövi a szőr, nem fog látszani
2021. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, rengeteg embernek van. Férfiaknak,nőknek egyaránt. Eleinte, ennyi idősen engem is zavart, aztán rájöttem,hogy igazából ez senkit se érdekel! Remélem idővel te is el tudod majd ezt fogadni:)

25N

2021. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is már évek óta van, igazából nekem változik, van, hogy lilás, van, hogy fakóbb. Engem egyáltalán nem zavar. 16/F
2021. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!