Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Viszkető herezacskó?

Viszkető herezacskó?

Figyelt kérdés

Megőrülök a viszketéstől. Múltkor már odáig fajult, hogy miközben orálisan kényeztettek alig vártam, hogy oda tudjak nyúlni és tudjam vakargatni, morzsolgatni.


Nincs kipirosodva, semmi nem látszik rajta csak talán kicsit száraz. Viszont néha meg akkor örjít meg ha picit meg van izzadva.


Az ecetettel és a hasonló maró anyagokkal szivatásokat végig próbáltam (én hülye) de semmi eredmény. Valakinek van valami ötlete ellene?



2021. dec. 5. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszertári bőrápoló ami nekem bevált. Viszonylag nagy dobozzal fel tud írni bőrgyógyász és nagyon olcsó.


[link]


Szerintem vény nélkül is kapható, csak valamivel drágább (de ez nem 100%).

2021. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Én is kényeztetnélek orálisan szivi! Biztos renbejönne a zacsid ;)
2021. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy orvos többet tudna segíteni, mint az itteni válaszok.
2021. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen problémánk. Bőrgyógyász írt fel kenőcsöt, Mofuder krémet, az használt. Javasolta még a Cerave hidratáló krémet. Ez utóbbi nagyobb gyógyszertárban kapható
2021. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. dec. 6. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!