Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor ki verem nincs a végén...

Amikor ki verem nincs a végén már az az érzés amikor jön a cucc és megfeszül(1 2 éve volt) és ez van egy jó ideje ez mire utalhat? valaszokat thx mindenkinek, trollok off

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat masztizol - szerintem ez az oka.
2021. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem élvezed eléggé talán.

Csak egy rutin, ami a testi szükséglet kielégítésére szolgál.

2021. dec. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Öregszel te is .
2021. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok utolsó válaszol.

1 és 2 válaszoló,és ha abba hagyom mint rutin egy jó időre utána faszán helyreáll?

2021. dec. 5. 21:58
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudni. Majd a tested eldönti. Vesztenivalód nincs.

De inkább keress egy csajt. Ha ott jól működik, akkor nincs gond. Ha nem, hát az gáz.

Esetleg érdemes dokihoz menni, hátha hormonális a probléma.

Illetve, ha felfüggeszted akár csak egy hétre, akkor nagyon esélyessé válik a reggeli merevedés. Ha az nem elég kemény, akkor lehet aggódni.

2021. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amikor megfeszül az egész altested és lüktetve pumpálsz ki magadból mindent és utána még vagy egy percig pár másodpercenként összefeszül és elernyed alul mindened?


Na ilyet én is rég éreztem már. Utoljára talán akkor amikor jól besíkosítva csak a makkot ingereltem.

2021. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-os a reggeli merevedésem se kő kemeny sajnos azóta, meg ugye gondolom a tul sok masztitol,ha jó casjt látok nem áll fel egyből
2021. dec. 5. 22:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Vegyél vissza a recskából, három nap szúnet után próbáld újra.
2021. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem áll fel egyből, még nem nagy baj. Semmit nem jelent. Nekem sem szokott.

Viszont az, hogy már reggel sem az igazi, az gond.

Szerintem menj dokihoz egy kivizsgálásra.

Nekem ilyen gondom igazán sosem volt. A reggeli az mindig kőkemény. És a csajommal is. Nem csak tüzeléskor.

És elég sokat csináltam korábban kézzel.

2021. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem ez egyik napról a másikra lett azóta meg hát ilyen, fel állni fel áll, de nincs meg az a úgy ál,,hogy fel robbanna,reggeli meg nem olyan kő keméyn mint 1 évvel ezelőtt, lehet lelki oka van, mert azért 1 évig csajt fűztem és off lett
2021. dec. 6. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!