Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek volt már fitymaszűkület...

Akinek volt már fitymaszűkülete és levágták utána milyen érzés volt ruhában járni vagy valami pelenkát kellet hordfani?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 20:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

sajna nekem is ez van és azt se tom h mondjam meg a szülőknek

nemrég jöttem rá h ez betegség

de nagyon nem merem elmondani

2008. dec. 13. 20:29
 2/12 A kérdező kommentje:

jah és lányok ti mit szólnátok ha a barátotoknak ilyen problémája lenne???

ettől is nagyon félek

2008. dec. 13. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Mármint mit vágtak le??? Mivan? :S
2008. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
fitymát
2008. dec. 13. 20:38
 5/12 anonim válasza:
100%
Barátomnak fitymaszűkülete volt. Fél éve műtötték. 3 hónapig nem volt szex, de örülök, hogy rendbe hozták neki, mert fájt neki sokszor szeretkezés közben ha kicsit vadabbak voltunk.Pelenkát nem is értem mért gondolod, hogy kéne, semmi ilyenről nincs szó. De egy ideig kellemetlen lesz.
2008. dec. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
A fitymaszűkületről nem tehet senki. Ha egy normális lánnyal állsz össze, akkor melletted áll és segít neked és kivárja azt a pár hetet/hónapot ami szex nélkül van. Én legalábbis a barátom mellett állnék. Szülőknek ne félj megmondani, hisz ebben nincs semmi szégyelni való. Vagy ha nekik nem is akarod elmondani, mond el a bátyádnak ha van vagy az egyik haverodnak akivel nagyon jóba vagy és velük eltudsz menni orvoshoz. 5 perces "műtét" és kész is van. Utána meg nem szoros, hanem bő gatyát kell hordani és át lehet vészelni azt a kis időt amig begyógyul a seb.
2008. dec. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell pelenkát hordani, jézusom... :DDDDD
2008. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

kössz mindenkinek ja és a rém rendes családból vettem a pelenkát

am szexuális életet még nem élek

2008. dec. 13. 21:18
 9/12 anonim ***** válasza:
báz a rém rendes családban körülmetélték az Al-t :D mm ha arra a részre gondolsz XD amikor körkörös bemetszést félreolvasták és körülmetélést alkalmaztak helyette :D
2008. dec. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az egy seb - nem is túl nagy.

Minek kellene a pelenka?

2008. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!