Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akik véreset kaksiznak,...

Akik véreset kaksiznak, azoknak maga a kaki véres, vagy csak körülötte a felszine?

Figyelt kérdés
2021. dec. 9. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a problémátol függ, ami miatt véres a kaksi. Lehet ez is lehet az is.
2021. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy aranyerem van, vagy daganatom.
2021. dec. 9. 18:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy szakképzett egeszegugyi dolgozó, mondjuk orvos, könnyebben tud segíteni, mint egy idegen az interneten, aki nem is ért hozza.
2021. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a felszíne az és világos a vér, akkor aranyér, ha sötét a vér és benne is van, akkor mélyebbről származik..


el kell menni és kivizsgáltatni

2021. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ez a két verzió van. Elég sok minden okozhatja, akár egy egyszerű baci is.

Beszélj a háziorvosoddal.

2021. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor valszeg aranyér. Köszi. Nem vagyok orvoshoz járó fajta. Ha az lrnnék, akkor az impotenciámat is megnézettem volna már. Édesapámat nemrég vesztettem el vastagbél daganatban. Neki is így kezdődött, hogy véreset kakilt.
2021. dec. 9. 18:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha aranyered van, akkor maga a széklet nemigen lesz véres, csak a papír. Mármint.. persze meg lehet oldani, de általában az aranyérből nem jön annyi vér, hogy kimondottan véres székletet okozzon, csak a papír lesz vérfoltos törlésnél.


Ahogy írták, ha a vér piros, akkor az az a végbélből, esetleg vastagbélből származik, ha kb fekete, akkor az emésztett vér, úgyhogy nagy eséllyel átment a vékonybélen is, eredhet akár a gyomorból is.


A rákra annyira nem jellemző, hogy vérzik. Mármint neljuthat abba a stádiumba, hogy durva felszíni sérülés is legyen, de akkor nem ez lenne az egyetlen bajod szerintem.

De pl egy bélpolip ami megsérül vérezhet. A polip eleve a rák előszele, ha meg megsérül, durván el tud kezdeni burjánzani, szóval.. na


De ez mind csak találgatás, menj el orvoshoz. megkurkásznak, csinálnak eg yhasi UH-t, CT/MRI ha nagyon nem találják az okát.. A lényeg, hogy megoldják.


Addig meg hanyagold a céklaevést. Majd írj mit mondtak a dokik!

2021. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor meg pláne el kellene menned orvoshoz, ha anyukád béldaganatban halt meg.

A tükrözést lehet kérni altatásban is, bár most a covid helyzet miatt nem tudom lehet-e.

Én is nagyon nagyon megijedtem mikor konkrétan véres nyálát f*stam, de egyből mentem orvoshoz, mert ez nem játék. Amúgy nekem bélgyulladásom volt.

2021. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszike.
2021. dec. 9. 18:40
 10/16 A kérdező kommentje:
Apukám.
2021. dec. 9. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!