Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van kevés spermám ?

Miért van kevés spermám ?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs párkapcsolatom,hetente egyszer önkielégítek,de alíg jön már ki valami,a szerszám sem keményedik igazán, szinte lankadt állapotban "szeretgetem"!reggeli merevedésem már évek óta nincs.orvoshoz mégsem mehetek, kiröhögne ha mondanám, hogy masztinál nem áll a zászló! valami házi trükk? 50-es alkoholista vagyok!

2021. dec. 14. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
az utolsó mondatoddal megválaszoltad saját magadnak a kérdést.
2021. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Házi trükk? Kevesebb tütüke. Több vitamin.
2021. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Azért még 50 körül is kővé meredt farokkal mászkálnak a srácok.
2021. dec. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

Ez a kérdés most vagy kamu, vagy baromi nag yöngól. Elnézést, ha az utóbbi.


Emlékszem, kiskamasz voltam, és rossz alvó. Felébredtem valami neszre, és rájöttem, hogy anyám és apám beszélgetését hallom. Már ha nem feszült csönd volt épp.

"Hát igen, már nem áll úgy, mint régen" - mondta apám.


Apám akkor 52-53 volt.

Masszív dohányos és nem vetette meg a piát sem.


Úgyhogy Kérdező. Van egy tippem. Ne piálj, ne dohányozz, viszont kezdj el kocogni/biciklizni napi szinten.

Apám most 68 éves és 3 infarktus után egy pacemakerrel a szívében vélhetően már pont nem érdekli, hogy áll-e a zászló, annak is örül, ha el tud menni a kert végébe meg vissza fulladás nélkül.

Igazából az is csoda hog yél még az öreg, de ez mellékes.

2021. dec. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Keress fel egy urológust. Nem kell részletesen beszámolni arról, hogy maszturbálásnál van probléma. Amúgy a maszturbálással sincs semmi gond. Pár éve prosztatagyulladás gyanúval voltam urológusnál, azt javasolta, hogy a gyorsabb gyógyulás érdekében 2 naponta legyen ejakuláció. Akkor éppen egy másik városban dolgoztam, csak hétvégente voltam otthon. Megjegytem, hogy csak hétvégente találkozom a feleségemmel, erre azt mondta, hogy ezt meg lehet oldani másképpen is, ebben minden férfinak van rutinja.
2021. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hagyd abba az ivást, élj egészségesen, sportolj

vvissza fog térni a merevedésed

2021. dec. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!