Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A háziorvosnál lehet kérni...

A háziorvosnál lehet kérni vizelet tesztet, ha hagyúti fertőzésem van?

Figyelt kérdés

Egy ideje szedek rá sumetrolimot, mert még régebben felírta az urológus, de nem igazán hat. Javította egy ideig, de most megint rossz. Eddig mindig csak sima vizelet tesztet csináltak (ugye a nagy vérkép miatt)

De az azthiszem nem mutat ki semmi baktériumot ugye?

Mindig csak a válafékot nézik a tesztcsíkkal de szerintem az nem sokat ér a fertőzéseknél.



2021. dec. 15. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Mivel írtad a prosztata kulcsszót is, így gondolom a vizelet tenyésztésre gondolsz. Ha valóban, akkor azt szerintem csak urológus tudja kérni, mert szükség van prosztamasszázsra is. Ha nem foglalkoznak veled és anyagilag megengedheted, akkor keress fel egy magánklinikát.
2021. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Forduljál szakrendelésre. Ez nem a háziorvos szakterülete.
2021. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Kérhet tenyésztést.

De mivel egy elhúzódó problémáról van szó, amire már saját szakálladra gyógyszert is szedtél, én a helyedben inkább urológushoz mennék.

2021. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

A házi orvos legfeljebb a cukrot nézi meg.

Ez esetben urológiára küld,de nem beutalóval,hanem ráírja panaszodat.

Ide nem kell beutaló,csak időpont kérés .

2021. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!