Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2-3 (condylomas?) szemölcsöt...

2-3 (condylomas?) szemölcsöt találtam a végbelemtől néhány centire. A napokban tervezek orvoshoz menni, de nem tudom bőrgyógyászatra, urológiára vagy hova kell ilyenkor menni?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, ha tudtok!

2 napja minden anyagot elolvasok, s minden videót megnézek a témával kapcsolatban… mindenki ír mindenfélét; egymásnak gyakran ellentmondó dolgokat is.

Alig értek valamit… Már a hideg ráz az aggodalomtól. Úgy érzem magam, mint aki AIDS-es, mert egyesek szerint soha nem lehet meggyógyulni es örökké fertőző maradok. Mások szerint ez idővel elmúlik, az immunrendszerem 100%-ban kiírtja a vírust. Mi az igazság?

Attól is félek, hogy a belemen is lehet szemölcsöm, bár azon az említett hármon kívül többet sehol sem találtam, azok is azért jó pár centivel távolabb vannak. Ha a belemen is van, s nem szedetem le, az elrákosodik? Nagy az esélye, hogy ott is van?

(Magán bőrgyógyász hetek múlva fogadna…) van értelme elmenni TB alapon megnézetni/kezeltetni? Az állami orvos is ingyenesen fagyaszt, éget, stb ha arra kerül a sor? (Urológushoz vagy bőrgyógyászhoz forduljak a dologgal?)

30 éves Felnőtt férfi vagyok, mégis úgy stresszelek, mint egy kisgyerek.



2022. jan. 5. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Én a sebészetet ajánlanám.
2022. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
bőr- és nemibeteg gondozó
2022. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Államiban is ugyan úgy távolitják el,mint magán rendelésen.

Talán még ugyanott is .

2022. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
en magánbörgyogyszatra mentem...nekem is ott voltak a szemölcsök..érzéstelenitö inekciot adtak 3 mat körbe ,mivel tele van idegvégzödéssel nagyon fájt,,at ki kell birni,a szurast...utana lézerrel leégette az összeset..az nem fájt..elmult 10 éve volt,soha nem jött ki több sehol,,szerintem is ugyvan,hogy ha leszeik es nincs mi tovább fertözze a böröd,akkor az immunrendszer mar nem engedi ujra kiujulni...minden szexualis életet élö embernél ott a virus..kinek elöjön kinek nem...mindenképp szedesd le mert nem mulik el es tovafertöz..én 85000 fizettem ezert,,az sztk ban nem biztam..
2022. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bőrgyógyász.
2022. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az sztk is ugyan úgy jár el, mint ahogy fentebb írták.

Aztán saját lábon távozol, kb. mint a fogorvosinál.

Feltéve, hogy tényleg az a bajod.

Majd az orvos megmondja.

2022. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!