Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor hátra akarom húzni a...

Amikor hátra akarom húzni a bőrt a péniszemen, akkor feszül a fitymafék és fáj is? Lehet hogy rövid? És ha igen akkor ezt hogy orvosolják és mennyi idő a gyógyulás?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Elmész a rabbihoz és orvosolja a problémádat, :D
2008. dec. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
érzéstelenítik,és szikével egy kis metszést ejtenek.
2008. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de viccen kívul ezt nem a rabbi csinálja, hanem az urológus és egy perc alatt.a kisfiamnak 5 évesen csinálták, mert hozzá volt nove.akkor te is kibírod.szia
2008. dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan biztos,hogy kibírja. Lehet,hogy a kisfiadnak nagyobb a fájdalomtűrő képessége mint egy felnőtt férfinak. Sőt biztos vagyok benne,hogy egy öt éves gyermek sokkal bátrabb és erősebb mint egy felnőtt férfi. Sőt tovább megyek,még bölcsebb a gyerek mint egy felnőtt és tisztább a lelkük és őszinték a gyerekek,ellentétben a felnőttekkel,akik hazudni azt megtanultak rendesen. Tudom,hogy állítólag létezik olyan ember,akinek soha nem hagyta el az ajkát hazug, rosszindulató szó.
2008. dec. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom! Jól eltértünk a témától! Térjünk inkább vissza a viccnek szánt rabbis válaszomhoz. :)
2008. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A rövid féket általában a fék átvágásával és újra összevarrásával szokták kezelni, de van aki a körülmetélést javasolja / választja. Megy külön személyes üzenet is!
2008. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én nem vagyok biztos, hogy van olyan ember, mármint aki nem hazudott és nem hagyta el száját rosszindulatú megjegyzés!de talán mi is egy kicsit túlérzékenyek vagyunk
2008. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

Apám(vagy anyám), te beteg vagy? Olvasd már el újra a kérdést, itt nem a hazugságról, rosszindulatról és túlérzékenységről van szó! Már másodszor firkálod bele a hülyeségedet ebbe a témába(különböző nick neveken). Keresgélj az egészség/mentális egészség körül mert szegény fickó a végén az egész farkát levágja miattad. És akkor senki nem mossa le rólad, hogy rosszindulatú vagy.

:D

(vicc volt, ha valaki nem kapcsolt)

:D

Hát istenem, mit csináljak, ha egyszer ilyen vicces fickó vagyok? Tudjátok mit? Pontozzatok le.

:D

2008. dec. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Köcsög az előttem szoló!
2008. dec. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
No comment. :)
2008. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!