Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ingyen körülmetélést Budapeste...

Ingyen körülmetélést Budapesten hol végeznek?

Figyelt kérdés

A mai napon urológiai szakrendelésen kötöttem ki.

Ott megállapították, hogy felnőttkori fitymaszűkületem van. Azonban közölték, hogy ha nem vagyok beoltva nem végzik el a műtétet.


Melyik állami kórház végez körülmetélést diagnózis fényében Budapestben, ahol nem köteleznek oltásra?



2022. jan. 7. 21:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
68%
Sehol
2022. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
64%
Ez a magyar egészség ügy .
2022. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%

És miért nem lehet 1,5 év Covid helyzet után abbahagyni a hisztit és elmenni oltatni?


Aki nem oltat, annak el kell fogadnia, hogy bizonyos szolgáltatások nem járnak, nem azért találták ki őket, hogy kitoljanak veletek, hanem mert el kellene fogadni, hogy komoly oka van.


Le lehet pontozni.

2022. jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Azért, mert olyan orvosi szakvéleményem van, amelyben rögzítve van, hogy az oltás számomra nem javallott. Például.
2022. jan. 7. 22:15
 5/29 anonim ***** válasza:
66%
Milyen betegségre adnak ki ilyen szakvéleményt?
2022. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Magán rendelés. Ez kb. 150 ezer. A TB fizetést meg hagyd abba !
2022. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%
Pl,agytörzsi sztrókra .
2022. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
72%
Ilyen műtétet csak magánklinikán végeztetnék. Ki tudja, hogy milyen henteshez kerül az ember az SZTK-ban?!
2022. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Hát pont ez az.

Nekem nincs arra keretem, hogy magánklinikára menjek. Főleg annak a fényében, hogy megnéztem párat, és hat számjegyűvel kezdődik az összes ilyen jellegű összeg. És akkor nem tettem még említést a kontroll vizsgálatok árairól.

2022. jan. 7. 22:27
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
8-as és még mindig több anyát császároznak államiban, mint magánban. Akkor mi is a probléma? Sokan a fogorvost sem tudják magánban megfizetni.
2022. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!