Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől van az hogy az ernyedt...

Mitől van az hogy az ernyedt péniszem sokkal kisebb lett? Lehet az oka a hízás? Felszaladt vagy 20 kiló :D

Figyelt kérdés
Nem olyan régen még olyan volt mintha nem tartaná semmi és szinte mint amikor erekcióm van akkora volt csak hajlékony. Egy idő után viszont elmúlt ez a dolog és nagyon összevan húzódva egyfolytába kivéve merevedéskor.

2022. jan. 9. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hízástól optikailag összemegy. Nekem is mikor 60-70kg voltam, átlagos 15-16cm volt. Most 115kg-osan 8-9cm
2022. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

20 kiló hízás nem kevés, szerintem ideje lenne tenni ellene...


Ha zsírréteg rakódik az emberre, főleg a férfiaknál jellemzően az alhasra megy, így az ott és a lágyéknál megnövekedett zsírszövet optikailag kisebbé teszi, hiszen elkezdi befedni.


Az elhízás merevedési gondokat is okozhat, illetve további szív és érrendszeri problémát is, amik szintén hatással lehetnek az erekcióra.

2022. jan. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Van egy mondás: +10kg = -2cm

Persze ez nem pontosan így van, de motivációnak jó, hiszen -10kg = +2cm

2022. jan. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Hideg hatására a természet így védi. A természet ezt a testrészt tekinti a legfontosabb szervnek,mert ez a fajfenntartás szerve .
2022. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lankadtan senkit nem érdekel.
2022. jan. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!