Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem áll fel, mit tudnék ez...

Nem áll fel, mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Már több alkalommal jutottunk el odáig a barátnőmmel, hogy szexelnénk, de addigra mindig megadja magát a farkam...addig minden tökéletes,de ahogy megvan rá az esély h szex lesz...meg se moccan..tudom hogy az idegességem miatt van, de hogy gyűrjem ezt le? pls segítsetek, ha voltatok már hasonló helyzetben

19 éves fiú


2008. dec. 14. 22:42
1 2
 1/16 vav22 ***** válasza:
94%
Szerintem ülj le beszélni a barátnőddel. Ezt tapasztalatból írom. Jártam már így én is, hogy a pasimnak nem állt fel többször, annyira parás volt. És csak magyarázkodott össze-vissza tök gáz volt, ahelyett, hogy megbeszélte volna velem a problémáját. Először is mitől félsz? Attól, hogy nem lesz neki olyan jó és beégsz? Kezd el kényesztetni, pl. csókolgasd végig a testét,mellbimbóját aztán haladj lefelé, izgasd a nyelveddel egy darabig és amikor már majd megőrül érted akkor már ezer százalék, hogy sikeres leszel! Sok sikert! :-) Ne stresszelj!!!
2008. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mi megbeszéltük ezt már az első után...tudjuk mindketten h az idegesség miatt van, és pont ez a szar, hogy Ő mindent megtesz, de ennek ellenére sem sikerült eddig.

Előjáték meg minden más pedig van...és ha nem szex előtt csináljuk, hanem csak úgy, akkor működik, de ha tudom h szex, vége... na ilyenkor mit csináljak?

ja és ez lenne az első:)

2008. dec. 14. 22:56
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

ugyanez volt velem is és az első válaszolónak van igaza meg kell beszélni és sokat kell csinálni próbálkozni mindenhol minden szituációban minden pózban...:)

remélem összejön...

2008. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1%
Nehéz dolog a szex. Majd rendbe jön. De azért 19 évesen kicsit gáz.
2008. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 vav22 ***** válasza:
97%
Első válaszoló vagyok, amiről írtam az nekem is az első alkalom volt azzal a sráccal. Én nagyon sokat nyugtattam, aztán megpróbáltam annyira felhúzni, hogy ne tudjon "gondolkodni" ez hatásos volt, de többször volt előtte sikertelen. Sajnos ezt csak te tudod legyőzni magadban meg annyit tud segíteni a barátnőd amit leírtam, de azt írtad ő mindent megtesz... Amúgy szerintem egyáltalán nem gáz 19 évesen, szerintem az a gáz, hogy ma már 13 évesek csinálják és nem stresszelnek rajta olyan természetes nekik...
2008. dec. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszi!

megpróbálom kiverni a fejemből...bár eddig is ezt próbáltam, de valahogy nem sikerült:S

köszi még1x

2008. dec. 14. 23:37
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha ujjazással juttatod el egy orgazmusig, az jó is eséllyel rád is lesz olyan hatással, hogy haptákba vágja magát a katona. ;)


De amúgy tény, hogy a leghatásosabb módszer az, ha lenyugszol. Tedd fel magadnak a kérdést: tulajdonképpen mitől félek/mi miatt vagyok ideges?

Mert ha belegondolsz, rájössz, hogy egyszerűen nincs miért annak lenned. Ez ugyanis egy olyan dolog, hogy ha óvatosan csinálod, és közben végig odafigyelsz a lányra, akkor egyszerűen _NEM LEHET_ elrontani, _KÉPTELENSÉG_. Hidd el, tapasztalat. ;) Baj csak akkor lehet, ha kapkodsz vagy figyelmetlen vagy, vagy nem vagy rá tekintettel. De ha minden figyelmed az övé, akkor az neki _CSAK_ jó lehet, elhiheted.


Tehát, van miért aggódnod...?

2008. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én sem tudom h mit idegeskedem, és lenyugtattam magam, de ahogy odakerültünk ismét éreztem h izfulok de nagyon.. de megpróbálom a fejembe venni gondolataid:)

köszi

2008. dec. 15. 00:25
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Én is hasonló cipőben járok, ha oda kerülök, hogy fel kéne húzni a gumit, valahogy nem akar merev maradni... :S

Szurkolok neked sorstársam! :)

2008. dec. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

Gumival csinaljatok? Mert attol lazan lelankad, szerintem a legtobb palinak, sot meg nekem no letemre is elmegy tole a kedvem. Ha gumi nelkul lesz akkor a baratnod szed valamit? Vagy hogyan vedekeztek? Nem ezmiatt felsz?

Akkor csinaljatok csak ugy, hogy egyutt vagytok, tv-tek, sok idot toltetek egyutt az agyban, es sokaig pettingeltek!

Ne felj, meglatod hogy jo lesz.

2008. dec. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!