Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogyha fürdök...

Miért van az hogyha fürdök akárhányszor meleg víz éri a fitymámat azonnal elkezdek pisilni egy zuhanyzásnàl akár 3x-4is főleg ha zuhanyzó fejet tartósan a nemiszervhez közelebb rakom és úgy mosom?

Figyelt kérdés

2022. jan. 12. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Mert nincs elég szexuális inger az életedben. Ha direkt ráirányítod, akkor ez lesz. Régebben én is tapasztaltam, aztán lett megfelelő nemi életem. Azóta volt nincs, csak azért jutott eszembe, hogy velem ily ilyesmi volt, mert olvasom. Hány éves vagy?
2022. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
17
2022. jan. 13. 10:21
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Mégis minek kell a zuhanyt tartósan rányomni.?

Mosd meg és kész van.

2022. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így válaszol a péniszed az ingerre, amit a vízsugárral okozol neki.
2022. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Fuhúú!!! Majd rájössz!


Én is ebben a cipőben jártam annak idején, nagyon vigyáztam a kis rózsaszín makkomra, főleg azért mert érintésre fájdalmas, érzékeny volt nagyon. Fürdésnél is csak lögyböltem rá a vizet és sosem érintettem meg mert kellemetlen érzés volt.


Aztán egy nap úgy hozta az élet, hogy eljött az első szex élmény. Olyan lánnyal voltam aki már nem volt szűz és elég hevesek is voltunk. Miközben elvoltam vele már volt egy rossz előérzetem amikor kemény kézzel kezdte verni és ez is elég rossz volt mert nem úgy csinálta mint én magamnak, hogy csak a bőrt húzgálom hanem elég sűrűn hozzáért a fedetlen makkomhoz is ami egy-egy villámcsapásként ért engem.


Főleg amikor felhúzta és elkezdett szopni! Legszívesebben üvöltve ütöttem volna a fejét mert megőrültem a kíntól ahog szívta-szopta az addig féltve őrzött makkomat. Persze ehelyett csak némán üvöltöttem magamban és ami mára már a legjobb érzés számomra az a kínok kínja volt.


És még egy "rossz" hír. Dugásnál a csupasz makk dörzsöli belülről a puncit ami sokszor annyira körül öleli, hogy össze akarja roppantani a makkot. A gumi sem vesz el annyit az érzésből, hogy kibírja az ember szűz, féltve őrzött makkja.


Nem is tudom hogy vészeltem át azt a pár hiperérzékeny hónapot.

2022. jan. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Mert szexuális inger keletkezik,ilyen egyszerű ez.
2022. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És szexuális inger hatására miért kezd el valaki pisilni?!
2022. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!