Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bőr és nemibeteg gondozóban...

Bőr és nemibeteg gondozóban lehet időpontot kérni STD szűrésre vagy urológusnál kell?

Figyelt kérdés

Olyan, mintha hugyúti fertőzésem lenne. De az is lehet, hogy kiújult a prosztatagyulladásom, mert wgy ideje abbahagytam a gyógyszert, mivel így is egy hónappal többet szedtem, mint amennyit felírt az orvos és közel tünetmentes voltam... Ha megint prosztatagyulladás, akkor az azt jelenti, hogy még minimum évekig kell szedni a gyulladáscsökkentőket, hogy addig tünetmentes legyek?

Ebből nem is lehet meggyógyulni?????


19F



#prosztata #ejakuláció #Húgycsófájdalom #Ésvizelés
2022. jan. 12. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz egy gyógyszert 1 hónappal tovább szedni, ha nem az orvos írta fel? Gyanítom úgy, hogy nem szedted rendesen, és maradt. Akkor miért csodálkozol, ha nem múlik el?

STD szűrés nem mindenhol van, ha budapesti vagy:

[link]

2022. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem Bács megyében is vannak laborok...
2022. jan. 13. 00:06
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Vagy lehet, hogy online rendelt valami "gyógyszert" az eBay-ről.
2022. jan. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es persze. Hívd fel a legközelebbit, ha nem ők az illetékesek, megmondják hova kell menni.
2022. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem, emberek..


Vény nélkül kapható gyógyszernek is alig minősülő gyógyhatás úkészítmény volt... Amit ki tudok váltani recept nélkül, az nem lehet annyira erős.

2022. jan. 13. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!