Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sürű vizelési inger?

Sürű vizelési inger?

Figyelt kérdés

December elején kezdődött hogy nagyon sűrűn kell wc re járnom , utána 1 kicsit ilyen diszkomfort érzésem van mintha enyhén csípne vagy nem is tudnám megfogalmazni , és van mikor kicsit megmarad az érzés hogy még kell.

Most jutottam el urológushoz elozo heten kedden.

Megvizsgált , ultrahang , heréket , prosztata. Volt vizelet vizsgálat , nem talalhato bakterium. Azt mondta hogy a prosztata normal meretű. Írt ki antibiotikumot , proxelan vegbelkupot , meg valami pollecin vagy mit.

Szerinte 1 visszamaradt prosztatagyulladas.

Azt mondta h ezeket szedjem.

Mondta hogy legyek turelmes , mert kell idő.

Tegnap már szinte teljesen jó volt , kb 6-7x voltam wc n. Teljesen megörültem , az a furcsa érzés is eltűnt .

Viszont mára megint visszajött ez a gyakori , meg a fura érzés is. Éjszaka is ált. 1x fel kell kelnem .

Ezen kivul semmi panaszom.

Van vkinek tapasztalata? Vagy volt hasonlo? Mi tortent vele?

Kezdek egyre ketsegbeesett lenni , nagyon elszomorit. Szeretnem visszakapni a regi eletem.

Elore is koszi

26/F



2022. jan. 17. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miket tenyesztetett pontosan?
2022. jan. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát ezt nem tudom neked megmondani. A kórlapon az can hogy bakterium nem tenyészett ki. A vizelet nem tartalmaz antibiotikumot , vagy antibiotikum gatlasat segito anyagot.

Ennyi

2022. jan. 17. 17:36
 3/12 A kérdező kommentje:

Antibiotikum szaporodasat gatlo anyagot.

Bocsanat

2022. jan. 17. 17:41
 4/12 anonim ***** válasza:
A prosztatagyulladás ilyen sajnos. Több hónap a gyógyulás, de sajnos vannak olyanok, akiket egész életében elkísér hullámzó intenzitással.
2022. jan. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem volt baktérium, akkor minek az antibiotikum? A proxelan kúp hasznos, ha fáj, akkor szteroidmentes fájdalomcsillapító.
2022. jan. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy nem mindig mutatja ki a tenyészés , és a biztonság kedvéért szedjek végig 1 kúrát.


Egész életemben? Jézusom akkor inkább lelövöm magam.


Pont ez az hogy nem fáj meg semmi. Csak ez hogy sűrűn kell menni. Mikor ott voltam , vizeles utan meg uh zta a hólyagot és azt mondja teljesen kiürült. A veséimet is megnezte , azt mondja rendben.

Egyik pillanattról a másikra jött ez a rémálom... sokat iszok egyebként , mert mondták hogy rengeteget kell. Ma is megittam 2 es fel liter vizet meg egy nagy adag levest , 3 deci jegeskavet , es 2x 3 deci feherjeturmixot.

Tudom a kave nem jó , de nem.bírom ki. Lehet nem kene ennyit innom , probaljam hogy nem iszok ilyen sokat?

2022. jan. 17. 19:21
 7/12 A kérdező kommentje:

Jah egyebkent koszi , ment a zöld mindenkinek.

Aki hozza tud meg szolni ne tartsa magaba

2022. jan. 17. 19:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Az a baj manapság,nem forditanak elég időt a kivizsgálásra .

Erre mondják csak olyan rutin vizsgálat volt,aztán felírunk valamit,ami vagy használ,vagy nem.Ha visszamaradt pr.gyulladástól volt,akkor a azt jelenti,hogy ezelőtt sem kezeltek ki tökéletesen.

Úgy is mondhatom egy időre tünet mentessé tettek.

A baktériumok hónapokig tudnak szunnyadni,beágyazódnak a prosztata mirigy állományába .Majd hírtelen aktivizálják magukat.

Vannak esetek amikor 1 baktérium kitenyésztés nem is hozza meg az eredményt.Ennek az a lényege,megtalálni a bajt okozó baktériumot,és erre adni megfelelő gyógyszert.Tehát nem csak úgy rutinból.

2022. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy lövöd fejbe magad. A gyakori vizelési ingeren kívül nincs más gondod? Mondjuk nekem sok lenne az, amit megittál. Sokan nehéz vizeléssel is küzdenek, here és pénisz fájdalommal, illetve vannak akiknek merevedési zavarjaik is vannak. Mégse lövik le magukat. Ehhez a betegséghez sok türelem kell. A leírtak alapján jó kezekben vagy, kövesd az orvosi utasításokat.
2022. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ismételten koszi a valaszokat! :)

Jó persze eltúlzom, csak annyira idegeörlő.


Igen sajnos tuti hogy el lett b@szva , mert tavaly is volt januarba 1x , de akkor extremen durvan , ugy egetett csipett , tenyleg akkor pisilni se tudtam csak alltam a wc elott , es csepp se jott. Akkor elmentem haziorvoshoz , irt fel sztem antibiotikumot (hulye voltam , nem foglalkoztam vele miaz) abbol beszedtem es kb 2 nap mulva semmi , mintha elvagtak volna. Lehet vegig se szedtem , nem emlekszem mar. Es most decemberbe ujra kijott , megint kijott ( ez nem.volt olyan durva mint 1 eve)elmentem megint (ez masik orvos volt mar) irt fel 1 doboz antit , beszedtem , jobb lett de kb az utolso szem utan 2 nappal.megint jott az erzes , es mondta hogy menjek urologiara.


Igen ennyi hogy gyakran kell vizelnem , es furcsa kisse egeto erzes van utana , de kozbe nem. Fájdalom semmi.

2022. jan. 17. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!