Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan akinek egyáltalán...

Van olyan akinek egyáltalán nem szőrösödik a feneke?

Figyelt kérdés
Farpofák, fenék is beleértve. Van olyan akinek 20-30 évesen is teljesen szőrtelen marad?

2022. jan. 21. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
30N vagyok és egyáltalán nem szőrösödik ott.
2022. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Sőt, családban olyan is van akinek a felsőtestén egyáltalán nem nő szőr. Egyik haveromnak pedig csak egy csík van a köldöke alatt, a hónalja és a fanszőre van. Sem alkar, sem farpofa, lábon is alig.
2022. jan. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én még olyat nem láttam .valamennyi van ott is
2022. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem nagyon szőrös. Borotválni nem merem mert félek, hogy még szúrni is fog. Baromi rossz egy olyan szarás után ami ilyen nehezen kijövős, krémes és ragadós. Ezt szinte lehetetlen kitörölni. Ha 20 törlést csinálok egymás után a 21. is még olyan lesz. Akkor jöhet a nedves törölköző, hogy azért mégse pálljon ott egész nap. Az meg ugye nem túl esztétikus.

De ha ez a vizes törlés elmarad mert mondjuk nem itthon szartam akkor még rászárad és pokolian fáj leszedegetni még vizesen is.

2022. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!