Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggeli merevedés hiánya és...

Reggeli merevedés hiánya és maszturbáció közbeni gyengébb erekció? Sok maszturbálástól lehet?

Figyelt kérdés
Rettento sokat csinaltan az utobbi 2 evben. Kb minden nap, akar 2-3x is. De azt vettem eszre, hogy reggeli merevedesem sincs

2022. jan. 23. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit túlzásba viszed, csökkentsd le heti 3-4 alkalomra a maszturbálások számát.
2022. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jelenleg azon vagyok, köszönöm!

Szerintetek ez segíteni fog?

2022. jan. 23. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egyszerűen lecsökkent a tesztoszteron szinted.
2022. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Erre egy urológus tud válaszolni, én nem vagyok az. De nekem pár éve egy orvos azt mondta, hogy az a legideálisabb, ha kétnaponta van ejakuláció. Más tüneted nincs?
2022. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez már inkább az andrológus szakterülete.
2022. jan. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Önmegtartóztass 1-2 hétig. 1 hét kihagyás után már a szellőre is állni fog, mint a cövek.
2022. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy sokszor végezted ezt a cselekvést, a maszturbálást beleszólhat a tesztoszteron háztartásába is. Próbáld meg kétnaponta maximum, úgy egészséges. Természetesen eleinte nehéz lesz, viszont magadnak így tudsz jót tenni. Az önkielégítést lassabban végezd, így a jövőben korai magömlésed sem lehet. További szép estét! ~ Patrik ~
2022. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nincs erős merevedesed,mert sokszor kivered!Tarts néhány hét, vagy hónap pihenőt!Ismét lesz kőkemény merevedesed!
2022. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2napig ne verd ki és betonkemény lesz
2023. febr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!