Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Srácok, ti megbántátok hogy...

Srácok, ti megbántátok hogy körülmetéltettétek magatokat?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lennék kíváncsi, aki később lett körülmetélve, és tudja milyen fitymával illetve nélküle.

Megbántad hogy meg lett csinálva?



2022. jan. 24. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Nem bántam meg, nekem sokkal jobb így
Semleges a vélemnyem
Megbántam, jobb volt fitymával
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

*cirip-cirip


Nem metéltem magam viszont úgy tudom hogy rosszabb körülmetélve.

Egy csomó idegvégződés van ott. A redditen pl. még van egy olyan sub ami azzal foglalkozik hogy a babakori metélést visszafordítsák eszközökkel.

Szóval ha nincs fitymaszűkületed vagy egyéb jogos érv akkor inkább ne vágasd le.

2022. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm, de olyan véleményére vagyok kíváncsi aki megcsináltatta. Ezeket én is tudom.
2022. jan. 24. 17:10
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én nem bántam meg. Szűkületem volt , kb 15 éves koromba volt tkm. Nem vettem észre változást. Bár 15vévesen csak pisilésre használtam
2022. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

3 as neked nincs viszonyitási alapod.

De most azért vegyük itt ketté a dolgot.Eü problémából volt a műtét,vagy jobb remények miatt.

2022. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Csak azt bántam meg, hogy nem hamarabb csináltattam meg. 28 évesen, saját döntés alapján, orvosi ok nélkül.
2022. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem sokkal érzéketlenebb lett, kínszenvedés elmennem szex közben.
2022. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
91%
Nekem egy hete volt mutetem úgyhogy nagyon nem tudok nyilatkozni de nem bantam meg mert fitymaszukulettel konkretan nem tudtam szexelni.. szoval ennel csak jobb lehet
2022. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
29 évesen saját döntésem volt, abszolút elégedett vagyok vele, nem bántam meg... előtte sokkal rosszabb volt.
2022. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem bántam meg. Megkurtítva és kifordítva is betölti a funkcióját. Sokkal tisztább érzés. Férfiak százmilliói vannak körülmetélve (kb. 25-30%), tehát nem leszel egyedül.
2022. febr. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
"Megkurtítva és kifordítva" Ezt olyan szépen írtad ! Tényleg ilyen metélve az előbőröm maradéka.
2022. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!