Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájdalmas duzzanat a makkban...

Fájdalmas duzzanat a makkban és a fitymán mit jelezhet?

Figyelt kérdés

Természetesen elolvastam a neten mit írnak erről és rákos is lehet, levághatják.

Valaki nyugtasson meg könyörgöm.


Pár nap múlva kaptam urológiára időpontot.


Pár éve voltam bőrgyógyásznál, akkor azt mondták, hogy fertőzés.

Azóta hol előjött hol nem. Most legutóbb előjött megint, de nem annyira mint akkor, kb 2 éve.


2022. jan. 28. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem fogja levágni a makkodat, interneten ne olvasgass.


Valószínűleg könnyen kezelhető dologról lesz szó.


Menj el szépen az urológiára és ott majd elmondja az orvos, hogy mi a teendő vele de 100%, hogy nem fogják levágni.

Ha tévedek akkor írj egy privátot, bizonyítsd be, hogy tévedtem és levágják aztán küldök 10 millió forintot. Nem tudok ennyit kifizetni, de meg merem ígérni, mert tudom, hogy úgysem kellesz fizetnem :)

2022. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es jól mondja. Neten amit írnak, azon ne spannold fel magad. Nem is feltétlenül az, hogy nem igazat írnak, hanem leírnak sokmindent, ami lehetséges. A doki ért hozzá, majd elmondja. Ne izgulj! Valószínűleg nem fog kiderülni semmi rossz.
2022. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Vigyázz, mert 10 milláért lehet, hogy levágatja :D
2022. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na majd megírom. Köszi.

Viszont ha véletlenül a fitymát kell csak eltávolítani akkor mi van? 5 millió? :)

2022. jan. 29. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!