Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen hosszútávon támogató...

Milyen hosszútávon támogató férfi potencia növelő tablettát (étrendkiegészítőt) ajánlottok? (Többi lent) ?

Figyelt kérdés
Nem csodaszerre gondolok, csak olyanra ami bárki számára elérhető és boltból/webshopból normális hivatalos kereskedőtől lehet hozzájutni. Nem probléma megoldásra, ha nem csak teljesítmény fokozás céljára.

2022. febr. 10. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Első körben, étrendet életmódot nézném meg tudok e rajta változtatni, utána vannak erre táplálék kiegészítők és a legvégső esetben szednék potencia növelőt.
2022. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az első kör pipa, a következő a kérdőjel, célom a maximum kihozása magamból férfiként
2022. febr. 10. 10:57
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

Szilikonpárna a partnernő mellébe-szájába-fenekébe. Akkor neked nem kéne szedned semmit, ki tudja mi van az egyes tápkiegészítőkben. Ne károsítsd a szervezetedet idegen anyaggal.

Ha fiú a partnered akkor ez sztornó, talán küld el felsőtestre gyúrni, nem tudom.

2022. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Felsőtestre gyúrni? A lábnab sehol mi? Lúzer
2022. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4#

:DDD

2022. febr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon félreértettétek a kérdést
2022. febr. 10. 12:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Vannak tesztoszteron SERKENTŐ vitaminok, amik serkentik a tesztoszteron termelését, a sportot is ajánlom mellé ami szintén fokozza a tesztoszteron termelődést. Picit edzel, szedsz vitamint lehet attól újra helyre állsz. Gyógyszert én magam a legvégső esetben kezdenék szedni(azaz semmi sem hat).
2022. febr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi 7#es, én ilyenre gondoltam, nem gyógyszerre
2022. febr. 11. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Kezdj el súlyzós edzést végezni. Egyél rengeteg marhát, halat, tojást, avokádót, szőlőt, spenótot, gombát. Garantálom hogy nőni fog a tesztó szint és pillanatok alatt állni fog a bré. A kiegyensúlyozott táplálkozés és sport bármilyen étrendkiegészítőnél jobb.


Van még a Tribulus Terrestis, azaz királydinnye, ebből vannak természetes kivonatok is, nem csak kapszulások.

2022. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ne károsítsd a szervezetedet idegen anyaggal."


Ennyi erővel ne egyen semmit, mert semmiről se tudhatod mi van benne pontosan. Baromság.

2022. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!