Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon kétségbe vagyok esve...

Nagyon kétségbe vagyok esve már, mi bajom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nehéz róla beszélni, de két hete nem olyan a szex barátnőmmel mint eddig. Nem megy úgy, van, hogy egyáltalán nem. Ebben a két hétben, volt, hogy miközben felizgatott, elmentem, vagy éppen csak pár lökés után. Az erekcióm sem olyan, mint szokott, nem vagyok olyan kemény.

Egyszerűen magamra sem ismerek, eddig simán volt, hogy órákat töltöttünk az ágyban, minden rendben volt, imádunk együtt lenni ilyen téren is.

Nem tudom mi lehet a baj, nem változott semmi számottevő, magamon sem érzem. Heti 4 edzésem van, tehát a sport is jelen van az életemben, igyekszem egészségesen étkezni, vitaminok is rendben vannak.

Barátnőm szerencsére megértő, és mellettem áll, de egyszerűen nagyon ciki, kellemetlen, idegörlő, és kezdi durván felemészteni az önbizalmam, és férfiasság érzését.

Mit tegyek? Mi lehet a baj? Kétségbe vagyok esve miatta, 19 évesen egyáltalán nem kellene ez gondot jelentsen.



2022. febr. 13. 02:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy túl sok volt a szex és legbelül nem vágysz annyira rá. Tartsatok szünetet és utána jobb leszel.
2022. febr. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy nagyon stresszes vagy?
2022. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából sajnos de, igyekszem csökkenteni mostanában egyre jobban, de ezek szerint nem megy jól
2022. febr. 13. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Tehát korai magömlésed van és gyengébb a merevedésed, libidóval nincs gond. Ez alapján fordulj urológushoz, panaszaid hatterében leginkább idült prosztatagyulladás állhat.
2022. febr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy a 4-es válaszoló is írta, érdemes lenne elmenni urológushoz kivizsgáltatni, hogy nincs e szervi ok a háttérben, de nagyobb az esélye ebben a korban, hogy inkább pszichés lehet, pláne, hogy írtad is, hogy sokat stresszelsz.

Próbálj megnyugodni, biztosan nem fog így maradni :)

2022. febr. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!