Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bal herefájdalom mitől lehet?...

Bal herefájdalom mitől lehet? 21/F

Figyelt kérdés
Lehet a vesémről? Vagy pont fordítva heréből sugározhat a vesémbe? Korábban azt hittem vesekövem van, elmentem hasi UH-ra még novemberben, nem találtak semmit, kőreflex sincs. Ondómennyiség változatlan, vértelen.

2022. febr. 26. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sugározhat a vesédből a fájdalom, de herefájdalom esetén mindenképp el kell menni urológushoz, mert sok minden okozhatja, és ezek között vannak súlyos kórképek is.
2022. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha jobban belegondolok, annyira nem is fáj
2022. febr. 26. 11:45
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg amúgy se szeretem a seggbekukit
2022. febr. 26. 11:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi köze van a seggbekukinak ehhez? Ha kamuzol akkor fejezd be az írogatást és foglald le magad valami értelmessel!


Amennyiben van fájdalom, lehet a vérével gond, de az is lehet hogy a combhajlatból vagy derékból sugárzik oda a fájdalom

2022. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem bántásból írtam, de nem megyek urológiára. Csupán úgy értettem, hogy nekem semmit nem dughatnak be a fenekembe.

A kérdés nem kamu, tényleg van fájdalom, de nem vészes, csak fura.

2022. febr. 26. 12:11
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Jaj hagyjuk már. Hirtelen már nem is fáj amennyiben orvos megvizsgálna.


1 ujj az nem a világ vége, plusz ha az egészséged a tét, akkor elmész. Egyébként meg ki a fene mondta hogy ujjal fogja a prosztatád megvizsgálni? Kapj már az agyadhoz te semmire való unatkozó senkiházi

2022. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem, az te vagy kérdező. Egészség vagy elvek. Szánalmas...
2022. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az mindenkire igaz, hogyha kiderül, kellemetlen vizsgálat elé néz, akkor inkább nem is fáj annyira.

Here fájdalom előfordul időnként mindannyiunknál, pl. éjszaka elnyomódnak picit véletlenül.

Ha nem múlik, akkor sajnos valóban szükséges kivizsgálni az okát.

Ha átfordult a zacskóban, az is okozhat szúró fájdalmat.

2022. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jó, tényleg nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani, mert már több hónapja ez van, akkor tuti nem lehet vmi komoly... meg akkor jelentkezik erősebben, ha sokat ülök. Csak a biztonság kedvéért tettem fel a kérdést.

6-os, te egészségügyis vagy?

2022. febr. 26. 20:09
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha több hónapja nem múlik el, az igen is lehet probléma, nem feltétlenül a legsúlyosabb dolgok fájnak a legjobban. Ha meg is vizsgálják a prosztatádat, mert ha már elmész orvoshoz, illene nem csak a herédet, akkor sincs világvége, használnak sikosítót, pár másodpercig tart, egyáltalán nem fáj annyira, inkább csak kellemetlen. Az egészségedért pedig igazán megéri.
2022. febr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!