Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl nagy lenne a fitymám?

Túl nagy lenne a fitymám?

Figyelt kérdés

Normál állapoban nagyon túllóg a makkon. Merev állapotban is majdnem 1 centit túl lóg rajta. Úgy tudom hogy merev állapotban le kellene hogy húzódjon róla a fityma. Ez valóban igaz?

Úgy érzem szex közben nem egészen jó ez így nekem, már gondolkozom a - ha nem is a teljes - de részleges körülmetélésen is.

Kinek mi a véleménye róla? Volt már valaki így hogy túl nagy a fitymája? Mi lett a megoldás?



2022. febr. 27. 20:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És még annyi nem kérek privát üzenetet....
2022. febr. 27. 20:32
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem húzódik le mindenkinek. Ha egyébként szabadon mozgatható rajta mereven is a fityma akkor egyébként nincs vele probléma.
2022. febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt te magad eldöntöd, mit kéne csinálni, azért mutasd meg urológusnak is.
2022. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem mereven is teljesen rajta marad. Szerintem ezzel semmi baj nincsen, hogyha kézzel simán le tudod róla húzni, és nem feszül.

ne metéltesd magad.

2022. febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mereven le kell jönnie róla azt jelenti, hogy kézzel hátra kell tudni húzni anélkül, hogy szorítsa. Nem mindenkinek megy hátra magától.
2022. febr. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se csúszik hátra magától, nincs vele semmi gond. Nekem a szexben sincs gondom vele. Én élvezem ahogy csúszkál. Óvszerben pedig egyáltalán nem mozog.
2022. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
nem kell hogy lehúzódjon. majd ha berakod egy szoros, nedves helyre :), akkor le fog csúszni magától. ha mereven egyébként hátra tudod csúsztatni, akkor nincs vele baj. óvszert úgy vedd fel, hogy hátrahúzod. elég nehézkes felvenni úgy hogy rajtamaradjon (próbáltam) plusz egyáltalán nem élvezetes így a szex.
2022. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha nem túlsúly okozza, akkor fitymatúltengésnek hívják ezt az állapotot, amit csak körülmetéléssel lehet részlegesen megkurtítani vagy végleg visszavágatni.
2022. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Szex közben sok embernek kellemes érzés, egyébként ha óvszert húzol nem mozog. A fityma teljes makk eltakarását és még túlcsordulását mostanában szexinek mondják, lehet igaz.
2022. jún. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg oldódott a probláma, kérdező ?
2023. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!