Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszemen alul a bőrön van...

A péniszemen alul a bőrön van egy hosszú vízhólyag. Ki tudom lyukasztani, vagy el tudom tüntetni valahogy?

Figyelt kérdés

3-4cm hosszú vékony hólyag, szerintem vízhólyag. Évek óta ott van, talán most nőtt picit. Esztétikailag zavar, el tudnám tüntetni valahogy?

Ha kiszúrnám egy nagyon hegyes tűvel?



2022. márc. 5. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha évek óta ott van, akkor biztosan nem vízhólyag, mert az kifakadt vagy felszívódott volna.
2022. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta ott lévő téged zavaró dologgal menj el orvoshoz ember de komolyan.
2022. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elmegyek akkor, rákérdezek. Csak kíváncsi vagyok, nem-e volt másnak is ilyen. De akkor milyen hólyag lehet?
2022. márc. 5. 11:24
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk egy jó kis nemibetegség, vagy akármi más, amit te tűvel akarnál kilyukasztgatni. Vágod, hogy kb az egész farkadat lerohaszthatod ezzel a kis kíséletezgetéssel? Menj orvoshoz, mert biztos, hogy nem vízhólyag!
2022. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy lesz. Egyébként nemi betegség nem lehet, mert nem voltam olyannal, akitől elkaphattam volna bármit is.
2022. márc. 5. 11:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak az "olyanoktól" lehet nemi betegséget elkapni.
2022. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ah oké, szóval... van barátnőm, elsők vagyunk egymásnak, tehát nem kaphattunk el nemi betegséget soha senkitől. :D

És a hólyag már barátnőm előtt is megvolt.


Remélem tisztáztam minden félreértést :D

2022. márc. 5. 12:18
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Okostojás. Nemi betegséget össze lehet szedni egy nyilvános mosdóban, strandon, bárhol. Megfogsz valamit, majd a farkad és kész is.
2022. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt szénné oltanánk, szerintem itt ezt a részt fejezzük be.


Kérdező, ahogy, írták tuti nem vízhólyag, és igen, menj orvoshoz.

2022. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha régóta ott van, akkor valószínűleg ciszta.
2022. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!