Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az orvosok nem találtak...

Az orvosok nem találtak semmit, mégis fájdalmaim vannak. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Jan 22.-én nemi életet éltünk egy hölgy ismerősömmel aki egészségesnek vallotta magát. 2-2,5 hétre rá panaszaim kezdtek lenni (nehézvizelés,váladékozás,csípő vizelet) egy héttel későbbre kaptam időpontot a nemibeteg gondozóba, addig annak a reményében, hogy meggyógyulok doxyciklin kezdtem el szedni (napi 200mg). Nem lettem jobban. Ott nem specifikus húgycsőgyulladást állapítottak meg,kenetet-vért-vizeletet vettek. Injekcióban kaptam 1000mg cefrtiaxont,illetve aznap estére 2 tab. Sumamedet (1000mg azitromicin),kontrollról nem esett szó. A panaszaim másnapra elmúltak kivéve a nehéz vizelést ezért az urulógiára irányítottak ahol pár nap múlva fogadtak is,megvizsgálták a hólyagom,prosztatám,veséim,vizeletem mindent rendben találtak és 1 hónapon át prostamol uno szedését javasolták. Kevesebb mint egy héten belül megjöttek az eredményeim:


Chlamydia trachomatis DNS negatív

Mycoplasma genitalium DNS negatív

Ureaplasma urealyticum/parvum DNS negatív

Neisseria gonorrhoeae DNS negatív

Tnchomonas vaginalis DNS negatív

Szifilisz,HIV,Treponema pallidum negatív


Tulajdonképpen az orvosi vizsgálatok alapján semmi bajom. Most hetekkel később a vizelési nehézségem nem múlt el,égő érzés van a húgycsövemben (váladékozás nincs), továbbá ha önkielégítek akkor az ejakuláció erős csípéssel jár. Ilyenkor mit lehet tenni,felülvizsgáltatni?



2022. márc. 7. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Fordulj hozzáértő urológus szakemberhez, mert mégis lehet prosztata gyulladás.

dr. Rosta Gábor a XXII. kerületben rendel.

2022. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Urológia újra. Sajnos ez akár prosztatagyulladás is lehet. Nekem se tudták diagnosztizálni sosem, mert minden tenyésztésem negatív lett, de az orvosom szerint az van. Szerencsére hónapok óta alig okoz gondot, de volt hogy 2 hónapig csak Proxelan kúppal bírtam élni. Sajnos a stressz nincs rá jó hatással.
2022. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!