Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Combhajlat kipállása ellen...

Combhajlat kipállása ellen valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés
A combhajlatom folyamatosan irritálódik. Az alsó nadrágom szára mindig felcsúszik a combtőhöz. Van bármilyen megoldás, hogy a comb belső felülete ne érintkezhessen a herezacskóval? Valami speciális alsóneműre gondolok, mert amellett, hogy gombaellenes készítménnyel kezelem, jó lenne a későbbiekben megelőzni a kialakulását és a legkényelmesebb megoldás szerintem ez lenne, mert nem akarom nonstop kenegetni.

2022. márc. 9. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A bőr normál rétegét kell visszaépíteni, amit pl neogranormonnal tudsz elérni. A gombaellenes krém szárítja a bőrt, és ha nem áll fenn a gombás fertőzés, egyszerűen csak pirosabb a bőr, és simán izzadt, akkor nem indokolt a használata.


A megelőzés pedig normális anyagú alsónadrág, lehetőleg pamut, illetve hintőpor, súlyfelesleg esetén annak a leadása, tehát fogyás. Egyéb dolgot nem igazán tudsz vele tenni.

2022. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem a fecske típusút, hanem a rövidnadrág típusú alsót kellene kipróbálnod.

A kényes részt meg kend be Sudocremmel.

Szőrtelenítés esetleg segíthet még.

2022. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Feszes boxer + illetve a szőrt ne borotváld le.


Nyáron volt egy ideig laza alsónadrágot hordtam, és az ahogy lengedezett az kidörzsölte a combomnál nem tudtam miért...

2022. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Boxer! Azaz! Ezt a szót nem találtam a rövidnadrág típus helyett. :D

2. voltam

2022. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És nézd meg a vércukorszintedet, ha kezeletlen diaéteszed van, az is okozhat ilyen tüneteket. Nem ez a legvalószínűbb, de 50 forintba kerül megnézni.
2022. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
+ 2000 ft "mintakezelési költség" ha magánba veteti
2022. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De minek vetené magánba, ha elmegy a háziorvosához és kér egy rutin laborvizsgálatot ingyen?

Vagy bárkinek, akinek van a családban vércukormérő készüléke, ad 50 forintot egy tesztcsíkért?

2022. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oksa, azt hittem a magánvérvétel árát írtad. A tesztcsík nem jutott eszembe.
2022. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem erre a problémára az izzadásgátló stift vált be amit a hónaljra szoktak használni és plusz még jó illat is van ott lenn. A hintőpor nem volt jó mert nagyon kiszárítja a bőrt akkor meg folyton viszketett de a stift tökéletes valamint fürdéskor ott is és a farpofák közt is antibakteriális szappanal mosom meg ami szintén segít mert megöli az ott lakó bacikat amik a szagot okozzák.
2022. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!