Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyulladáscsökkentő végbélkúp...

Gyulladáscsökkentő végbélkúp segíthet prosztatagyulladáson, legalább tünetileg?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az urológus két hónapig javasolta a Proxelan kúp alkalmazását. Ez összesen 6 doboz (60 db) kúpot jelent. Mivel negatív lett a tenyésztés, így antibiotikumot nem írt fel, hanem a kúp mellé kaptam nem-szteroid gyulladáscsökkentőket. Lekopogom, egész jól rendbe hozott. Remélem így is marad, mert az orvos szerint ez a betegség az életem végéig velem maradhat és hullámokban jelentkezhet. Most nem fájnak a heréim, a péniszem, nincs merevedési zavarom, normális a vizelés, nem akadozik, nincs inger, az éjszakát is végig alszom. Egyedül az ejakulációs fájdalom jelentkezik néha, de az is jóval enyhébben. Viszont megfigyeltem, hogy nagyon stresszfüggő az egész, ha nagyobb a stressz, akkor gyakrabban jelentkezik.
2022. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ajánlották a Proxelan kúpot.
2022. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Természetesen segít, én például a fájdalom és kellemetlen érzés miatt a kúp nélkül elaludni is alig tudtam. Utána kaptam ampicilint ami csaknem teljesen megszűntetett minden fájdalmat (prosztatában és herékben). Még van egy kis diszkomfort érzésem de remélem az is hamarosan elmúlik. Jó egészséget kívánok!
2022. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!