Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen stádiumú rák? Vagy nem...

Milyen stádiumú rák? Vagy nem az? Vav egy csomó a bal mellékherém felső részén és az alsó része is kemény, a bal kulcscsontom felett kitapintható egy tömör csomó amit a hererák későbbi stádiumához írnak és ma kitapintottam ugyanolyan csomót a

Figyelt kérdés
Nyakamnál is! Valaki tud mondani valami érdemlegeset? 16.án megyek orvoshoz. Más tünetem nincs egyébként 16éves vagyok. Válaszokat köszönöm

2022. márc. 13. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel semmilyen! 3 nap múlva megnyugtat az orvos, addig ne olvasgass.
2022. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Mellékhere ciszta 99,99 százalék. Nekem is van ott egy kemény csomó. Nem vagy rákos
2022. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy milyen tüneted van, ha rákeresel interneten akkor vagy covid lesz, vagy rák. :D
2022. márc. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na most akkor kezdjük azzal, hogy a rák elég összetett dolog, ami a nyirokcsomók által az egész szervezetben képesek eljutni.


A keményebb rész a heréden nem jelenti azt. Azonban itt felmerül bennem a kérdés, hogy mind a gyulladás, mind a rákra vonatkozó jelenség a vérképben megjelenik?

2022. márc. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így van hármas. Ha bármilyen tünetet beírsz, tényleg bármilyet, dr Google kidobja, h ilyen meg olyan rák.


Kérdező, nekem írtál privit. Menj el urológushoz, hogy megnyugodj. De teljesen biztos vagyok benne, hogy ciszta az amit érzel. Nekem ugyanez a tünet van, csomó, én is rákra gondoltam. Urológus megnyugtatott h nem az.

2022. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Milyen stádiumú rák?" Jesszus, ezt mi honnan tudhatnánk?? Valószínűleg nem is rák.
2022. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mark77 válasza:
Én voltam a kérdező, mellékhere ciszta volt
2022. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!