Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A húgycső után egy kicsivel...

A húgycső után egy kicsivel jön csak fel a bőr mereven, fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
16F

2022. márc. 20. 15:21
A kérdező szavazást indított:
Ez fitymaszűkület.
Nem az.
Más, leírom hozzászolásban.
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
És erre csak 16 évesen jössz rá? Sosem verted? Nem voltál gyerekorvosnál? Nem volt nálatok védőnő sem kicsiként?
2022. márc. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen. Vertem, de így is megy :D. Még ezzel nem. Biztos volt.
2022. márc. 20. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És lankadtan meddig megy hátra?
2022. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod lehúzni a fitymát akkor igen, ez fitymaszűkület. Orvos felkeresése javasolt, hiszen az állapot rosszabbodhat is.
2022. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4. Oldalról is látszik, hogy fel van húzva a bőr, de annyira mégse megy hátra. Nem tudom jobban elmagyarázni, bocsi!
2022. márc. 20. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fitymaszűkületed is lehet vagy rövid fitymaféked. Szólnod kellene a szüleidnek, hogy valaki el tudjon kísérni majd szakorvoshoz!
2022. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NNNándi ***** válasza:
100%
16 év fölött nem kell szülői beleegyezés urologiai vizsgálathoz. Műtéthez viszont kell.
2022. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyu ! Ne hanyagold el, mert később gondok lehetnek belőlle !

Nem kell szégyenkezni,(tudom ezt könnyű mondani,) hanem menj el egy urológushoz és mondd el. Nyugodtan mutasd meg az orvosnak, ha azt kéri.

Én hasonló helyzetben voltam, prosztatával. Ott még meg is ujjaznak. De egyáltalán nem ciki, csak én gondoltam.

2022. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg kell mutatni apudnak, akivel együtt elmehettek a háziorvoshoz vagy rögtön az urológiára. Férfias problémához férfias megoldás kell. Nincs mit szégyellned, hidd el látta ő már előtte éppen eleget kisfiúként. Most viszont legénykor felé tartasz, így szerintem még büszke le lesz, hogy tőle kértél tanácsot.
2022. ápr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!