Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A megjegyzésben megfogalmazott...

A megjegyzésben megfogalmazott alapján, lehet szó merevedési gondokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 éves férfi vagyok.

Kicsit fura nekem a téma, hálisten nem kellett sosem ilyennel foglalkoznom, annyira nem is vagyok tapasztalt a témában, mert sosem olvastam, beszélgettem ilyenről, de nyilván tudtam hogy létezik.


Adott szituáció, hogy alapjáraton sosincs gondom a merevedéssel, hamar megjön és erős és hosszú, legtöbbször orgazmus után is fentmarad egy ideig és aránylag hamar újra is tudnám kezdeni.


Viszont azt észrevettem, hogy vannak helyzetek amikor azt mondanám hogy egy 80-85% körüli a merevedés keménysége, és nem az a brutális "szikla". Ez azért mióta az eszemet tudom, 20 éves korom körülig mindig ilyen volt, kvázi mint a beton.


Kemény és keménynek érzem, de nincs az a "szétrobbanok" és brutál feszes érzés mint volt akkor kvázi mindig, most ez ritkábban ilyen.


Plusz tapasztaltam, hogy néha ha én vagyok alúl, és háton fekszem, a párom fenti helyzetben, akkor kicsit mintha "gyengülne" a merevedés talán, más pózban ilyen nagyon nincs, kivéve ha egy kicsit "kifulladok" levegő téren.


Nem dohányzom, nem iszom, heti 5x sportolok 2 órákat, egészségesen eszem, vitaminok ilyesmi rendben van. Alvásom is legtöbbször. Volt nemrégiben egy elég stresszes időszakom, de úgy vélem az talán annyira nem befolyásolta, de kitudja.


Páromat vonzónak és szexinek tartom, a hangulattal nincs baj, talán az hogy mostanában kicsit nehezebben lazulok el nyilván egy kis stressz miatt.

Plusz nagyon kényelmetlennek érzem az ágyunk, mert nagyon kemény.


Ezeket tudom összerakni, lehet ordas nagy "hülyeség" és felesleges kérdés, de sajnos nincs bővebb információm és ilyeneket nem igazán kérdeznék face to face a haver férfi társaimtól.


Érdemes egy vizsgálatra bejelentkezni urológiára, vagy ez inkább természetes?


Köszönöm.



2022. márc. 29. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bénán lovagol a párod, irányítsd.
2022. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es válaszolónak, nyilván nem a kedvenc helyzetemnek mondanám annyira, de nekem inkább az alap koncepció a kérdés.
2022. márc. 29. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:

A stressz rontja, az alkohol is, stb. Normális dolog.

Plusz hiába szexi a párod, az ember megunja idővel, ezzel nehéz mit kezdeni.

Ettől még nincs bajod.

A lovaglásnál légy te is aktív lentről, plusz kérd meg h másképp mozogjon, le fel csúszkálva pl.

39f

2022. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ember nem gép, senkinek sem egyforma minden együttléte. Én azt javaslom hogy beszéljétek meg, kinek mi a titkos vágya (olyan nincs, hogy nincs) és ha mindkettőtöknek belefér, akkor hajrá.
2022. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de úgy gondolom, nincs szervi bajod. Ez inkább lelki eredetű. Ne aggódj, az életben sem megy mindig minden tökéletesen, attól te még rendben vagy😊

Ne agyalj😅

2022. márc. 31. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben a gyengébbnek érzett merevedésed továbbra is elegendő a vaginális penetrációhoz, ill. az aktus közben gyengülő merevedés sem vezet az együttlét megszakadásához, úgy nincs kezelést igénylő merevedési zavarod. A merevedés gyengülését a stressz okozhatja, de ez valószínűleg átmeneti, a stresszes időszak végével szűnni fog.
2022. ápr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!