Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a páromnak bakteriális...

Ha a páromnak bakteriális prosztatagyulladása van, én azt nőként elkaphatom?

Figyelt kérdés
Erről nem találtam semmi infót neten, de lehet, hogy csak rosszul kerestem. Veszélyes lehet rám nézve? Ha igen, óvszer használatával azért lehet szexelni?
2022. márc. 31. 20:39
 1/5 anonim válasza:
38%

Igen lehet nem hinném hogy elkapod te

De csak óvszer legyen rajta

2022. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Ez a fertőzés nőkre nem veszélyes.
2022. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Mivel bakteriális fertőzés, amit ő is összeszedett valahogy, akár csak annyival is hogy koszos kézzel nyúlt a péniszéhez, így igen, elkaphatod, de kicsi az esély.

A lényeg hogy minél hamarabb menjen dokihoz és kezelje.

2022. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

El nem kapod, mert neked nem lesz prosztatagyulladásod, mert nincs prosztatád.


Beteg lehetsz-e tőle? Igen. Ilyenkor a spermában is baktériumok vannak, amitől lehet pl. hüvelygyuilladás.

2022. márc. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
A prosztatagyulladást nem tudod elkapni, mert neked nincs. De a baktérium nálad is okozhat problémát, mert benne lehet az előváladékban és az ondóban is. Ha a párod képes rá és nem okoz neki fájdalmat, akkor mehet a szex, de csak óvszerben és orálisan most ne kényeztesd. De ez persze függ attól, hogy milyen baktérium. Szerintem az urológus mindent elmondott a párodnak.
2022. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!