Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek van igaza (prosztatagyul...

Kinek van igaza (prosztatagyulladás)?

Figyelt kérdés
Nem bakteriális krónikus prosztatagyulladással küzdök. Három urológusnál is jártam, a diagnózisban egyetértés van, de a nemi élet gyakoriságával kapcsolatos kérdésre eltérő válaszokat kaptam. Az első orvos azt mondta, hogy nincs hatással a gyógyulásra a gyakoriság, ha jól esik, akkor hajrá bármennyiszer. A második orvos kifejezetten javasolta az ejakulációt minimum 2-3 naponta. A harmadik orvos pedig azt javasolta, hogy a gyógyulás érdekében önmegtartóztatásra van szükség. Most kinek van igaza? Mindhárom megoldást próbáltam, de nem tapasztalok különbséget.
2022. ápr. 10. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg teljesen mindegy. Mindenkinek igaza van.
2022. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Azt tudom, hogy ebből nem igazán lehet kigyógyulni, de rontani se szeretnék az állapotomon.
2022. ápr. 10. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs általános szabály, ha valami kapcsán azt tapasztalod, hogy rontja az állapotod, akkor utána ennek megfelelően cselekedj. Csak egy példa: van akinek ejakulációkor fájdalma van, más a fájdalmai csökkenéséről számol be ejakulációkor.
2022. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ez miatt vagyok bizonytalan és elkeseredett. Ha 5-6 napig nincs ejakuláció, akkor elkezd tompán fájni a gát és a végbélnyílás környéke. Ha viszont van rendszeresen ejakuláció, akkor random előjön elélvezéskok egy nagyon kellemetlen éles fájdalom. Viszont ez csak pár pillanatig tart,gyorsan enyhül.
2022. ápr. 10. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs rá szabály, hogy kinek mi a jó, így nem tudsz igazságot tenni közöttük.


Azt csináld amit magadon tapasztalsz hogy neked jó.

2022. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első két doki mondja a jó ötletet.
2022. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kísérletezem tovább.
2022. ápr. 10. 12:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!