Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszukulet miatt korulmete...

Fitymaszukulet miatt korulmeteles volt. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Aprilis 7.-en korulmeteltek fitymaszukulet miatt. Azt javasolta az orvos hogy meg aznap este vegyem le a kotest vagy masnap. Viszont masnap felhivtak hogy megse vegyem le a kotest, majd lejon magatol. Harmadnap mar elkezdtem leszedni, de abbahagytam mert nagyon ra volt szaradva a sebre. Azota nem nyultam hozza, ujra bekotottem. Mit csinaljak? Kamilla tea van itthon, gez, kotszer es betadin. Milyen kezeleseket csinaljak?


Maszturbalni es szexelni mennyi ido utan probaljak meg?

Rajtam is es baratnomon is rajtunk van mar.

A varratoknak mennyi ido kell?

Koszonom!!



2022. ápr. 11. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

És ezekre a kérdésekre az orvosod nem volt hajlandó válaszolni?

Vagy csak nem hiszel neki, inkább az itteni professzorok véleményére adnál?

Hát, apám... Szerintem itt az ideje, hogy egy gyors mozdulattal letépd a kötést, másnap már mehet is a menet.

2022. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazabol meg sem kerdeztem mert teljesen uj volt ez az egesz, nagyon szohoz sem tudtam jutni. Ertelmes valaszt vartam.
2022. ápr. 11. 19:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon semmire sem emlekszem, csak azon voltam hogy vegre vege a mutetnek, annyi maradt meg hogy 4het utan kontroll es kamillazas naponta 2-3x , de ez a papiron is rajta van.
2022. ápr. 11. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Áztasd le, óvatosan itasd át kamilla teával, és próbáld valahogy letekerni. Másoknak is sikerült már.
2022. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 koszonom szepen!!
2022. ápr. 11. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincsen mit. Legalább 2...3 hét mire használható lesz nagyon óvatosan, de teljesen lehet hogy 1-2 hónapba is bele telik.
2022. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazabol nem faj meg semmi, viszket, es a makkon erzekeny, de mar az sem annyira. Elviselheto inkabb. Jo munkat vegzett a doki szerintem. Nem lesz baj.
2022. ápr. 11. 20:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért erre nagyon figyelnek, mert ha elrontják, lehet hogy másnap már a nyakuk lesz ugyanúgy vágva...
2022. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!