Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után nem tudom...

Körülmetélés után nem tudom leszedni a kötést?

Figyelt kérdés
Sziasztok, korulmeteltek par napja, de nemtudom a kotest leszedni mert a varratba bele van ragadva es faj, kinek mi a modszere? Kamillas vizben aztattam 10percig, de nem segitett csak egy picit.

2022. ápr. 12. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig áztasd ,amig a seb kicsit fel nem puhul.Ráérsz,a doki nem szórakozna vele .
2022. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha több mint 10percig áztatom, nem lesz baja?
2022. ápr. 12. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig áztasd amíg le nem esik magától.
2022. ápr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
van valami oldoszer erre nem tudom mi neve de nekem doki igy szedte le vagy az az asszistense de persze Németországban volt. De érdemes megkérdezni gyogyszertárba gondolom itt is van
2022. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Á.Zoli ***** válasza:
Ajánlom a kamilla teát az áztatáshoz, akár minden nap 2 hétig is
2022. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szigorúan azt mondták, hogy 3-4-5 napig ne fürödjek vagy csak csutakoljam le magam. Nem szabad, hogy víz érje a varróanyagot, mert megszívja magát és jobban bevág a sebszélnél, ami miatt vasúti sínhez hasonló minta alakulhat ki. A legbecsesebb testrészeden feltételezem nem akarsz ilyet. Én használnék Dermatix jellegű hegkezelőt is, hogy elhalványítsa a sebet.
2022. ápr. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!