Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért lehet, hogy a makkomon...

Miért lehet, hogy a makkomon a bőr eléggé kiszárad mostanában? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Nincs begyulladva, a színe se változott meg, nincs semmi baja, csak nagyon száraz…


Nem hiszem hogy nemi betegség, mert lassan 2 éve nem voltam nővel és csak pár napja figyeltem fel erre…


Illetve másúton sem kaphattam el szerintem semmit.


A mosakodási rutinom sem változott, szóval tényleg nem tudom miért lehet.



2022. ápr. 16. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászati vizsgálat indokolt, leírás alapján nem differenciálható, esetleg gombás fertőzés merülhet fel. Nem hámlik?
2022. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1. Nem hámlik…
2022. ápr. 16. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Ez esetben az egyetlen rendkívül szubjektív panasz továbbra sem differenciálható online, személyes vizsgálat javasolt bőrgyógyászaton vagy urológián.
2022. ápr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi baja nincs, csak száraz, akkor szerintem próbálj meg jóval több vizet inni és kenni bőrápoló krémmel, test vagy kézápoló. Esetleg kenheted pl kókuszzsírral is este lefekvés előtt.
2022. ápr. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

1-3 válaszoló.

A differenciál és a definiál nem ugyanaz. Szóval leszel szíves utána nézni az idegen szavaknak, mielőtt fullosan rosszul rögzül. :D


Kérdező:

Neogranormonnal vagy bármilyen más babapopsi krémmel kend 3-4 napig. Ha nem javul, akkor menj el bőrgyógyászhoz, mert lehet akár bakteriális vagy gombás fertőzés is

2022. ápr. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Mennyit szexelsz?

Mert abban az is benne van hogy rendbe tartja a rendes kiadós nedvesség.

Jaa hogy nem szexelsz, akkor ne csodálkozz ezen.

A száraz kezedtől minden lehet.

2022. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!