Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » STD szűrés,mert urológián nem...

STD szűrés,mert urológián nem találtak semmit?

Figyelt kérdés

Sűrűn vizelek már évek óta, régen antibiotikumot kaptam rá. Fájdalmat érzek a húgycsövemben. Csíp a vizelet, mikor pisilek, főleg a vizelés végén. Megröntgenezték a hasamat. Megtapogatták a herémet. Részlegesen van a fityma a makkon. Fáj amikor lehúzom teljesen. Az első aktus is fájt, bevörösödött és csípett. Ég a bőr a hímvesszömön és érzékeny a makkom. A telefon makrolencséjével csináltam képet csak egy kis hámlás, szárazság látszik. Nem akarok partnert ez miatt, mert fájdalmas az együtt lét, meg amúgy is. Nem látszik semmi a börömön. Érdemes ezeket megcsinálni?:;Chlamydia, Mycoplazma, Ureaplazma, Trichomonas, Neisseria gonnorheae, baktérium és gombatenyésztés, HPV, HIV Lues, HBsAg, anti-HBs. Húgycsö váladékot, a makkomból és a fitymámból pedig kaparékot vesz. Nincs folyásom meg semmi ilyenem.

Esetleg elég lenne valami kissebb vizsgálat? Lehet hogy csak gyulladás?


2022. ápr. 17. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Prosztatádat, veséid nézték?


Amúgy, menj el a bőr- és nemibeteg gondozóba és csináltass std szűrést, amit az orvos javasol!


Én javasolnék még egy C-vitamin kúrát 2 hétig, ha nem vagy vesekőre hajlamos (nekem háziorvos javasolta, amikor állandó felfázásom volt - én nő vagyok)

Lényeg, hogy erősen túladagold a C vitamint, napi 4-6 gramm 2 részletben, a felesleg vizelettel űrül és minimálisan savasabbá teszi a vizeletet, amit a bacik nem szeretnek.

Emellett napi minimum 3 liter víz, és minden olyan száműzése az étrendből, amik magas oxalát-tartalmúak (sóska, spenót, vörösbor, babfélék, csokoládé, tea, kávé, bogyós gyümölcsök, mandula, répafélék, édesburgonya) illetve semmi szénsavas üdítő. De ezt beszéld meg a saját háziorvosoddal!

2022. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magán klinikára kértem időpontot. Mindenképpen megkérdezem mit javasol, mert ez a legdrágább csomag. Prosztatámat és a vesémet is nézték. Először sztk-ban, utána magán doki. Bár ez 35ezer forintba került, így felesleges pénzkidobás volt. Borsavas csőbe kellett vizelet adnom, ott sem találtak semmit.
2022. ápr. 17. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás és jobbulást! Remélem, megoldódik!
2022. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!