Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kamaszkorban lehet kapni...

Kamaszkorban lehet kapni hererákot?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. ápr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A hererák nem kor függő.
2022. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fájdalmas halállal jár?
2022. ápr. 18. 08:54
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A hererák az egyik legjobban gyógyítható rák típus a férfiaknál. Ha időben észreveszed és időben urológushoz mész, akkor közel 100 százalék az esély arra, hogy életben maradj. Ezért is fontos, hogy már kamaszkorban elkezd a havi önvizsgálatot, hogy megismerkedj a heréiddel, így észrevedd a rendellenességet. Természetesen fontos megjegyezni, hogy a gyógykezelés része az érintett here eltávolítása, de egy herével is teljes életet élhetsz, tehát ugyanúgy lehet szexuális életed és gyereked is. Ha zavar az egy here tudata, akkor kérhetsz műhere beültetést.
2022. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A here rák nem jár különösebb fájdalommal. A heréket külsőleg kell körbe tapintással vizsgálni.Teljes simának kell lenniük.A rajtuk keletkezett kis göbök már gyanura adnak okot.Ekkor már orvoshoz kell fordulni.
2022. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyival kiegészíteném az ötös válaszát, hogy a heréken kitapintható a mellékhere. Nem összekeverendő rossz indulatú elváltozással. Nekem 17 évesen sikerült, be is pánikoltam, szinte rohantam az urológiára. Az orvos megtapogatta, ultrahanggal is megvizsgálta, de nem talált semmit. Kérte, hogy mutassam meg, hogy hol mit érzek. Sikerült megtalálni, megmutattam neki. Rendes volt mert nem röhögött pofán, pedig látszott rajta, hogy nem sokon múlt. Elmagyarázta, hogy mi az, megmutatta egy poszteren + kivett a fiókból egy műanyag herezacskó modellt. Abban az egyik herén tumor volt érezhető, megkért, hogy tapogassam meg párszor, hogy tudjam mit kell érezni. Látta, hogy majdnem elsüllyedek szégyenemben, ezért gyorsan meg is dicsért, hogy milyen felelőssételjesen viselkedtem egyrészt azért, mert tartok önvizsgálatot, másrészt egyből orvosi segítséget kértem. Továbbá megnyugtatott, hogy semmi baj, inkább jöjjek feleslegesen, mint ne jöjjek amikor kellene.
2022. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem. Majd a barátnőmet megkérdem érez-e vmit.
2022. ápr. 18. 17:08
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell érezni,és nem a barátnődnek .
2022. ápr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15 éves kortól sajnos már veszélyeztetettek a fiúk.
2022. ápr. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kenny Barbiegirl 72 XD válasza:
Igen, gyerek vagy felnőtt, elkaphatod.
2022. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!