Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Észrevettem valamit a heréimme...

Észrevettem valamit a heréimmel kapcsolatban. Másnak is ilyen ? A jobboldalinál van valami "keményebb" dolog. Kifejtem lent.

Figyelt kérdés

Szóval a jobboldalinál van valami kemény rész.

A golyóm mellett van az a cucc.

Olyan, mint amikor eszel valami csirkehúst és van benne ilyen porcogós rész, kb olyannak tudnám leírni.

Egyáltalán nem kellemes megfogni.

És hogy most megfogtam azóta is ilyen "fantomfájdalom" érzésem van ott, mármint nem fáj, csak érzem, hogy ott van és hogy az előbb hozzá

nyúltam, kitapintottam.


Szóval mi ez ? Másnak is van ?

A baloldalinál is van valami a szélénél, de az nem kemény, az puhább.


Tanultam bioszon, hogy nem csak úgy van a zacsiban, valami összeköttetés van ott, valószínűleg ez lesz az, de a jobboldali az kemény és nem kellemes hozzáérni.

A golyóimmal egyébként más probléma nincsen, tehát nem fáj vagy érzékeny annyira, de az a cucc igen.


Valaki tudja, hogy mi lehet ez ?

Illetve hogy a baloldalira nincs panaszom, csak a jobboldali fura, ez mit jelent, hogy egyáltalán kemény, porcogós szerű.


Köszönöm szépen! :/



2022. ápr. 19. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

A puha cucc az a mellékhere.

Viszont a jobb heréden lévő kemény rész miatt feltétlen menj el urológiára!

Nem vicc, lehet hogy rákos. Viszont a jó hír hogyha igen akkor még könnyen eltudják távolítani és nem terjed tovább.

2022. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Feleslegesen nem kell ijesztegetni a fiút.
2022. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért fogalmaztam így hogy megijesszem. Mivel fontos lenne megvizsgáltatnia.

Ezek olyan dolgok amik nem várhatnak. Elfelejti, vagy fél és amiatt nem megy el, eltelik pár év és máris átterjedt a rák más szerveire.

Szóval ez nem játék, bármi szokatlan elváltozás tapasztalásakor indulás az orvoshoz megnézetni!

2022. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Spermatokele. Nem veszélyes.
2022. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!