Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A protein por és a táplálék...

Flasht kérdése:

A protein por és a táplálék kiegészítők inpotenciat okozhatnak ?

Figyelt kérdés
Tinedzser korban vagyok és másfél éve edzem ám mostanában kezdtem táplálék kiegészitőket fogyasztani csak vitaminok(cink,C,magnézium,kálcium) és protein port néha és protein szeletet és orvosoktol láttam hogy ilyen korban hormon zavarokat okozhat és mostanában vannak merevedési zavaraim ám ennek lehet lelki oka is a táplálek kiegeszitő befolyasolhatja ezt ?

2022. ápr. 23. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Amiket legálisan meg tudsz venni, azokat nem forgalmazhatnák, ha ilyeneket okoznának.

Illegálisan meg ne szerezz be ilyeneket.

2022. ápr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mind minosegi BioTechUsa es Genius termekekrol van szo
2022. ápr. 23. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

BioTech-es nem igazan minőségi vettem laktozmentes szereket hat nem laktozmentesek. cink hatással van potenciára "férfivitamin" magnezium jo de én a Magne b6 ajanlom az legjobb. kalciummal ovatosan igaz h kell de vesehomokot és vesekövet is okozhat szval nagyon sok vizet igyal

Nezd meg h nem szedsz semmi proteint parnapig 1hetig mi valtozik ha semmi akkor lelki ha helyre állsz akkor attol van ami az adalek anyaga mert van ott jo par dolog ami nem a legjobb :D

2022. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!