Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meg kell mosakodni orgazmus után?

Meg kell mosakodni orgazmus után?

Figyelt kérdés
Le kell mosni vízzel/törlőkendővel, vagy jó az úgy? A test azon részeit is érdemes letörölni nedvessel/lemosni, ahova került sperma?

2022. ápr. 28. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Elég ha egy nyálas zsebkendővel letörlöd.
2022. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem kell. Majd lekopik
2022. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Én a függönnyel szoktam megtörölni.
2022. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat, ha lehet!
2022. ápr. 28. 21:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Komoly valasz komolytalan kerdesre? 😀 Ha te idegenek valassza alapjan dontod el h ge*isen maszkalj vagy ne akkor gondok vannak 😀
2022. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

De most érted, milyen szituáció?

Ha este szexeltek egy kimerítőt, akkor utána borzasztó nehéz rávenni magát az embernek hogy még egyszer fürödjön le. Ha amúgy sem mész sehova, meg a párod tolerálja, akkor miért ne tehetnéd meg, hogy csak letörlöd a spermát?

Nincs annak sem olyan hű de égbekiáltóan büdös szaga.

2022. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meg kell
2022. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6.

Egy idő után van. De olyan, hogy kínozva vallatni lehetne vele. Egyszer kimosni elfelejtett, éjszakai magömléses nadrágom és az valami borzalom. Pont úgy találtam meg, hogy a szobában bűz kezdett el terjengeni.

2022. ápr. 28. 23:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Háát ez érdekes :-)

Nos nekem a halálom, amikor valakik szex után kiugranak az ágyból, hogy azonnal zuhi. Én ezt nagyon utálom. Mert utána bensőségesen össze kell bújni, a lány egyik melle a kezembe és pihi, vagy bealvás. Na és akkor mi van.

Reggel meg persze hogy zuhi, ez alap.

Na mindegy ki így ki úgy, mindenesetre kiábrándító.

2022. ápr. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azonnal. Különben jön a spermarendőrség g_cikülönítménye, rád töri az ajtót, bevisznek a zárkába és slaggal hidegvízzel megfürdetnek.
2022. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!