Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felsérthettem az ánuszom? Pár...

Felsérthettem az ánuszom? Pár hónapja vettem egy prosztatavibrátort, amit használtam néhány alkalommal sikosítóval, de egyszer sztem nem raktam rá eleget vagy nem elég ideig tágítottam és kellemetlen volt, véres volt a wc papír utána.

Figyelt kérdés
Ez olyan 2-3 napi nagyon dolognál jelentkezett utána már nem. Azóta nem is használtam, mert megijedtem tőle. Most reggel csak elmentem nagy dolgot intézni egy nagy nyomással kiadtam majd mikor kitöröltem nézem b**ssza meg véres és érzem is, hogy alúl kellemetlen. Egy hajszálér felsértésre gyanakodok. Lehet ezzel valamit kezdeni? Óvatosabban kellene a nagy dolgot intéznem egy ideig míg begyógyul?

2022. ápr. 30. 10:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Olyan 1 -1.5 hónapja volt a korábbi eset.
2022. ápr. 30. 10:06
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
aranyér ember... aranyér!
2022. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Aranyér. Jobb ha nem b*ziskodol barátom.
2022. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat valóban.
2022. ápr. 30. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra ügyelj, hogy lágy legyen a székleted, nehogy erőlködnöd kelljen. Egyél rostos ételeket, sok szilvát (akár aszaltan is). Elsősorban orvost ajánlom, aki más jótanáccsal is ellát. Ne szégyenkezz nála.
2022. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem aranyér, hanem végbél berepedés lehet, sajna ez mindig újból felszakadhat székelésnél, lehet proktológushoz kell majd menned.
2022. ápr. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ilyen orvost néztem. Nem tudom melyik a jobb a berepedés vagy az aranyér. Az aranyér állandó jelleggel fáj? Mert 1 hónapig semmit nem éreztem tegnapig.
2022. máj. 1. 07:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg kellemes viszketést okoz ha odaveretem a spray-szerüre állított meleg zuhany vizet, és szerintem aranyér.


Törlésre is viszket, de szinte kellemesen....


NEM VAGYOK MELEG !!!!!

hanem leírtam amit ott érzek törléskor és zuhanyzáskor!

2022. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!