Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Átlagosan hány nap önmegtartóz...

Átlagosan hány nap önmegtartóztatás után van éjszakai spontán magömlés felnőtt korban?

Figyelt kérdés
Légyszi ne nézzetek hülyének. Arról van szó, hogy krónikus prosztatagyulladásban szenvedek egy ideje. A feleségem valahol olvasta/hallotta, hogy valaki néhány hét önmegtartóztatás után kigyógyult a betegségből. Az urológusom szerint nincs összefüggés a két dolog között, de a feleségem ragaszkodik hozzá, hogy próbáljuk ki. Abban maradtunk, hogy az első éjszakai magömlésig nem bújunk össze. Már eltelt 14 nap, már mindketten nagyon vágyunk egymásra, de egyelőre még nem következett be. Kb. mennyi idő múlva várható? Egyáltalán várható ebben a korban? 38 éves vagyok. Amúgy lehet, hogy csak beképzelem, de tényleg van valami pozitív hatása, jóval kevesebbszer jelentkeznek a diszkomfort érzések.
2022. ápr. 30. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Van akinek soha sincs, úgyhogy lehet hiába vártok! (kamaszként sem)
2022. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Pár hónap után előfordulhat. De ez sokmindentől függ.
2022. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Pár hónapig biztosan nem bírjuk ki, na sebej, egy próbát megért.
2022. máj. 1. 00:04
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Az is lehet hogy nem kifelé ürül,hanem a prosztatától a húgycsövön felfelé a húgyhólyagba,majd az első pisiléskor jön ki.Ilyenkor zavarosabb a vizelet.
2022. máj. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 köszi, hogy írtál. Ez nem csak bizonyos betegségeknél fordul elő?
2022. máj. 1. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Nem önmegtartóztatni kell,hanem pont fordítva .Gyakori elélvezések,mert ekkor a baktériúmok is távoznak. Idősödő korban is ezt javasolják,ez a legjobb védekezés a prosztata rák ellen is.A baktériumok ne tudjanak megtapadni a prosztata mirigy állományában.
2022. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Nagyon igazad van. Amikor először voltam orvosnál, akkor panaszaim után rögtön ezt kérdezte: van-e gyerek és ha igen, akkor hány évesek? Igen, kettő is, egy és három évesek. A következő kérdés az volt, hogy mikor voltunk együtt a feleségemmel? Amikor nem tudtam egyből válaszolni, akkor egyből megjegyezte, hogy látja, ez a baj. Nem is emlékszem rá. Mondta, hogy neki is voltak kicsik a gyerekei, tudja milyen nehéz házaséletet élni két kicsi gyerek mellett, az ember örül ha alhat, de muszáj. Ha máshogy nem, akkor oldjam meg magamnak 2-3 naponta például a zuhany alatt. A prosztata ingerre folyamatosan termeli a váladékot, ha nem ürül, akkor a pangó váladékban baktériumok szaporodhatnak el. Viszont nálam nem találtak baktériumot, a vizelet, az ondó tenyésztés is negatív lett. Voltam gócvizsgálaton is, ott is minden rendben volt, így az orvos szerint a stressz a bűnös.
2022. máj. 1. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
A jelzett életkorban 1 hét után szinte törvényszerű.
2022. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eddig még nem vettem észre, hogy lett volna. Lehet én vagyok a kivétel, ami erősíti a szabályt.
2022. máj. 2. 07:24
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hét.
2022. máj. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!