Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan csinaljam a prosztata...

Hogyan csinaljam a prosztata masszást? Illetve trigger pont massszásta jó Prosztatara?

Figyelt kérdés
Sajnos prosztata gyulladasom van es nem élvezeti celbol szeretnem csinalni viszont nem nagyon fér bele hogy hetente 7-10ezer forintért jarjak urulogushoz. Sokmindennel probalkoztam már most masszás lenne az ami nem kellemes de megfeleleően ürül a prosztatam. Ahogy érzekeltem bar elegge fajt hogy doki felnyult es kőrkörös mozdulatokkal a prosztata kozepe fele maszirozta a pango váladekot es nyomkodtam ki vajon igy jo lehet ? Vagy vegyek egy maszirozot? Trigger pont masszásrol van valaki infoja hogy hogyan kell es miben más?

2022. máj. 3. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Sose hallottam olyat, hogy géppel csinálták volna. Ezt mindig orvos csinálja a betegnek. Ha nem tudod a maszek rendelést megfizetni, állami szakrendelésen is ellátnak. Igaz, ott gondolom várólista van.
2022. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy oldottad meg?
2022. aug. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!