Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövidfitymaféknél vagy fitymas...

Rövidfitymaféknél vagy fitymaszükülettenél problémás a nemi együttlét?

Figyelt kérdés
Van valaki aki valamelyik probléma egyikével rendelkezik és rendszeres nemi életet él? 18éves vagyok, és eddig csak orális örömökben részesültem, de rendes sex még nem volt. Jelenthet ez valami problémát a sex közben? Talán azt vettem észre amikor probáltam egy gumit felhúzni mintha "ledobná" a nemiszervem magáról.

2022. máj. 7. 18:43
 1/10 anonim válasza:
70%

Igen.


De mitől olyan? Elvileg a gyerekdoki, és a védőnő is nézi, meg gondolom a szülők is.


3-4 ember, hogy nem vette észre???

2022. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Melyik kérdésemre válaszoltál igennel? A főkérdés vagy amit már a leírásban kérdeztem?

Nem tudom megmondani, igazából engem sem érdekelt eddig, de volt 1 eset, hogy a lány szájjal dolgozott, majd utána felhúztuk volna már a gumit és akkor nem maradt rajt, ott bepánikoltam nem is lett semmi, és így már viszont nagyon is érdekel mert, hogy őszinte legyek a napokban ismét találkozunk és jó lenne ha minden menne.

2022. máj. 7. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jelenthet. Én pont annyi idős voltam mint te, amikor részben elszakadt a fitymafékem aktus közben. Vérzett rendesen. Utána egy urológus rendbe hozta egy kb. 40 perces helyi érzéstelenítésben végzett beavatkozással. Ha ilyen problémád van, akkor keress fel egy urológust és ő megmondja mi a teendő. Semmi ciki nincs ebben.
2022. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg azt nem tudni, hogy az urulogus csak beutal a korházba ahova legalabb 1 hónap, vagy meg is csinálja egyből?
2022. máj. 7. 19:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyből biztosan nem csinálja meg. Nekem se csinálta meg egyből, pedig akkor még jobban teljesített az egészségügy és meg volt sérülve. Ha van rá pénzetek, akkor esetleg valami magán klinikán meg lehet gyorsítani a dolgot. De először nézesd meg egy urológussal, hogy képben legyél, mi a helyzet. Arról pedig ne feledkezz meg, hogy a műtét után van gyógyulási idő is. Fitymafék műtét után kb. két hétig önmegtartóztatás szükséges. Körülmetélés esetén több.
2022. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neked már első aktusnál szakadt? Vagy sokadikra? Érzésre milyen volt rövidfitymafékkel, és utána? Volt valami különbség?
2022. máj. 7. 19:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akkor, amikor először nem használtunk óvszert, mert másképpen védekeztünk. Óvszerben semmit nem vettem észre, nem is gondoltam, hogy rövid a fék. Én azt hittem, hogy normális, ha a makk alatt nem sokkal megfogja a fitymát a fék és utána már csak úgy jön tovább, hogy bebillen a makk. Annyi a különbség, hogy most már nem húzza a makkot a fék, de az élmény ugyanaz.
2022. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a fitymaféked rövid, de fitymaszűkületed nincs, jóllehet nincs olyan problémám, mint neked.

Megindokolom:

Mivel a merevedésed rendben van (nem írod, hogy nem lenne), azaz a hímvessződ rendesen, fájdalom nélkül, kibúj a fitymabőrből, akkor a fitymád nem szűk. A fék viszont rövid lehet, ha az van, amit fentebb írtak, hogy merevedéskor meggörbíti a makk tövét.

Nem tudom elképzelni, hogy "ledobná" a gumit. Próbáld meg újra meg újra.

Az urológus meglátogatását melegen ajánlom. Tudom, hogy a sebészeti beavatkozás egy egyszerű metszés, semmi különös. Persze, a sebnek gyógyulnia kell...

2022. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem megy hátra a bőr, csak a makk feléig. Merev állapotban nem tudom mögé húzni. Bár egyszer csináltam olyat, hogy lankadt állapotban hátrahúztam és úgy merevedett be akkor alatta volt, de úgye igy nem kellett átmennie a makk legszélesebb kerületén.
2022. máj. 7. 22:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor fitymaszűkületed is van. Ne izgulj, egyszerű sebészeti beavatkozással történik.
2022. máj. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!