Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen betegségre utalnak az...

Milyen betegségre utalnak az alábbi tünetek?

Figyelt kérdés
2 hete volt egy egyéjszakás kalandom, védekeztünk. Másnapra szúró, égő érzésem lett ágyék tájon, illetve a péniszem tövénél a bőrön. Külsőre semmilyen elváltozás, rendellenesség sincs. Canesten, ill. Betadin krémekkel próbálkoztam, sikertelenül. Nem durva a fájdalom, inkább kellemetlen, nem szeretnék senkit továbbfertőzni. Azért ide írok, mert bőrgyógyász, urológus több mint egy hónapra adott időpontot. Eeetleg volt már valakinek hasonló problémája? Köszi előre is!

2022. máj. 10. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a bajod, de ezek szerint gyógyszer nélkül nem fog helyrejönni. Ezért kell mindig gumit húzni alkalminál
2022. máj. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1 Írta, hogy védekezett. Bár lehet, hogy csak az aktusnál és az orális örömöknél nem.
2022. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Orális örömök nem voltak, gumit húztam.
2022. máj. 10. 18:45
 4/5 A kérdező kommentje:
És igazából a bőröm szúr, ég, nem pedig maga a péniszem, ezért gyanakodtam gombára, de se hámlás, se kipirosodás.
2022. máj. 10. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy érzékeny az óvszer anyagára? Vagy nem használtál sikosítót?
2022. máj. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!