Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kidörzsölt makkra krém?

Kidörzsölt makkra krém?

Figyelt kérdés

Kidörzsölödött a makkom bal oldalán a bőr, elvékonyodott és piros, érintésre érzékeny de nem vészesen. Már egy ideje elöjön majd elhalványul, de eltünni nem tünik el, és arra a következtetésre jutottam, hogy a masztizás után a papirzsebkendö miatt ilyen. Próbáltam neugranormont, nem igazán használt, bár ez lehet qmiatt van, hogy ha este bekenem, akkor reggelre mindig eltünik rola a krém, mert rendszeresen hátra súszik a bőr éjjel. Ez is a másik problémám, hogy sokszor hétra megy magától a bör és így az alsó gatya is dörzsöli, ill. kiszárad a makkom.

Nem gomba az ami okozza, sokáig kentem canestennel és semmi változást nem okozott, se jobb se rosszabb nem lett. Van valami módszer erre vagy ez van?



2022. máj. 11. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehet gomba, hogy a canestentől nem javult. Sajnos nem egy hatékony termék. Valami sokkal erősebb krém pl pimafucort segítene, ha gomba vagy bakteriàlis a probléma eredete. Ez vényköteles, urológushoz elmennék a helyedben.

Amit még érdemes lenne kipróbàlni az a körömviràg krém kiváló irritàlt bőrre. Az jó sűrű, nem szívja fel az alsónemű. És persze vénynélkül kapható.

2022. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Canasten csak bizonyos fajta gombákra hatékony. Nemi úton elkapott dolgokra akár gombákra viszont nem. Láb gombára pl szuper, de na...


A bőr olyan hogy ha dörzsölik akkor biza kipirosodik a felső hám réteg lekopik és akár vérezni is tud.

Ne zsebkendővel dörzsölgesd. Tudom filmekben, TV ben ezt nyomják, de a technikát nem mutatják hogy nem azzal dolgozzák meg az egyszeműt :D


Ha zsebkendőtől van az egyből észrevehető.

Neogranormon fel tud szívódni magától, tehát az nem lesz úgy ott mintha fogkrémet kennél magadra. Sudokrem amúgy jobb.


Ha nem a játszadozástól van akkor egy urulógust érdemes felkeresni...

2022. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az nem biztos hogy jó jel, ha a lankadt péniszen a fityma magától hátracsúszik. Nem rövid a féked?
2022. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Canestenből 2 félét (sima és a plus) illetve még talán másik 2 fajtát próbáltam, az egyik ha jól emlékszem a Travocort volt. Én még mindég azt mondanám hogy nem gomba, de fene tudja. A zsebkendőt megpróbálom hanyagolni, csak hát tudjuk hogy az e legegyszerűbb 😅 és szintem 100% hogy attól van.

És nem, nem rövide a fékem, legalábbis annyira nem hogy mindég hátrahúzza. Alapesetben nem megy hátra, csak ha merevedésem volt, éjjel meg abból szokott lenni.

Van azt hiszem itthon sudocrem, mennyi ideig kenjem vele? Ill. milyen vastagon, hogy érdemes, mikor. Szoktam itt olvasni, ha ajánlanak valamit, csak ilyen részletesen nem szoktak irni rola, hanem annyi hogy ez vagy az és kész. Köszönöm a tanácsokat!

2022. máj. 11. 19:02
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
A gomba nem tűnik el magától, de sima egyszerű szappanos vízzel mosd meg párszor egy nap és másnapra eltűnik, nem igazán valószínű, hogy gomba. Ha meg mégsem, akkor irány a bőr, -és nemibeteg gondozó.
2022. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Millió féle gomba van, egy egy kenőcs csak bizonyos fajtákra hatásos, illetve több féle hatóanyag van amik átfedésben vannak bizonyos gomba fajok esetében, ezt a doki tudja aki ezekkel foglalkozik.


Maszturbálási tanácsadás nincs de ne zsebkendővel meg semmi olyannal ami kidörzsöli. Szerezz barátnőt aki folyamatosan szexéhes. Jó hát nők esetében ez fordítva van. Ahogy öregszik úgy kívánja egyre jobban. Pasiknál meg fordítva.


Nem kell vastagon kenni a sudocremet ez hámosító. Felfekvés ellen is használják, brutálisan jó. Neogranormon is faja de abban kis mennyiségű szteroid van és még sem olyan hatékony. De amúgy az is tök jó.

Használt bőrfelszín mindegy.

Krémeket amúgy sem kell vastagon kenni hanem el kell kenni hogy felszívódjon. Fogrém amit egy egy pattanásra rá kell tenni egy éjszakáára és meg kell szárítani hogy ne gyulladjon be. De az tök más.


Ha nem változik semmi akkor egy urulógus. Aki foglalkozik STD vel is.

2022. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!