Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan vegyem rá magamat...

Hogyan vegyem rá magamat illetve mikor lenne alkalmasabb?

Figyelt kérdés

Van egy olyan gondom, hogy rövid a fitymafékem illetve relatív fitymaszűkületem van én szerintem. Merev állapotban a makk aljáig hátra húzható de annál hátrébb ha húzom feszül és fáj és látszik hogy egy helyen szűkebb a fitymám közben a makk első részét húzza lefelé a fitymafék egyértelműen rövid.

Nem merek orvoshoz elmenni vele, valahogy van bennem egy ilyen gátlás hogy nem merek. Pedig kellene, ahogy neten olvasgattam lehet hogy műtét lesz a megoldás.

Következő amin agyalok, hogy ha körülmetélés szükséges mikor lenne rá a legalkalmasabb. Mivel ugye több hét mire gyógyul és hónapokig érzékeny nem tudom hogy nyár elején jó ötlet-e bele vágni, a strandolás miatt kényelmetlen lenne, könnyen elfertőződhet a nagy melegben.

A legjobb megoldás az lenne, ha őszre gyűjtenék bátorságot és akkor menjek el orvoshoz?



2022. máj. 15. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Minel tovabb halogatod, annal nehezebb lesz. Vegyel egy mely levegőt és menj orvoshoz.

Mindennapos dolog, nem fog csodalkozni.

2022. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az előírva hogy neked strandra kell menni.

AZ egészséged azért fontosabb.

2022. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Nem csak az miatt, hanem alapból a melegben könnyebben begyullad, elfertőződik a seb nem?
2022. máj. 16. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:

3: dehogyis!

Ha betartod a higiéniai tanácsokat, semmi problémád nem lesz. Önmagában a melegtől nem gyullad be semmilyen seb, ha rendesen le van fertőtlenítve - az orvos előírása szerint.

2022. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!