Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi a merevedési zavar oka 23...

Mi a merevedési zavar oka 23 évesen és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Észrevettem,hogy az utóbbi hónapokban a péniszem egyszerűen nem áll fel rendesen. Ha néha merevedésem van akkor egyszerűen nem tartós hanem rögtön kezdi az eredeti állapotát visszanyerni. Sokszor pedig fel sem áll. Úgy igazán szexuális vágyam sem szokott lenni, nincsen kedvem az önkielégítéshez sem. Állandóan fáradtnak érzem magamat bármennyit is alszom. Évek óta az alvási minőségem eléggé rossz minőségű lett. Éjszakánként folyamatosan felkelek és szinte pontosan ugyanabban az időben. Tudatalatt tudom,hogy kevés vagyok a nőkhöz és ezért beszélgetni sem szoktam velük és még rájuk nézni sem szoktam.

2022. máj. 18. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió. +már nem 14 éves vagy hogy mindenre felálljon!
2022. máj. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már 14 évesen sem volt rám jellemző,hogy mindenre felállt volna.
2022. máj. 18. 12:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valami gyógyszert?
2022. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyógyszert sem szedek.
2022. máj. 18. 13:04
 5/13 anonim ***** válasza:
Túlsúlyos vagy?
2022. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok.
2022. máj. 18. 13:10
 7/13 anonim ***** válasza:
A nemi szervek azt teszik,amit az agy parancsol.Ez az egész testünkkel így van.Majd ha az agy szexuális központja elegendő szexuális ingert kap,állni is fog.Nem fizikális problémára kell azonnal gondolni.
2022. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezek szerint akkor köze van az egészhez annak,hogy napi szinten mondogatom magamnak,hogy úgyis kevés vagyok a nőkhöz?
2022. máj. 18. 13:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs pénzed, nincs egzisztenciád ezáltal nincs párkapcsolatod, ez az oka.

Sikertelenséged rányomja a bélyegét, sok mindenre.

2022. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A leírtak alapjan jó eséllyel depressziós vagy és ez okozza a merevedési problémáidat is.

Egy jó pszichológus valószínűleg sokat tudna segíteni.

2022. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!