Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalommal küzdök! Segít...

Herefájdalommal küzdök! Segítetek?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy már 3-4 éve vissza-visszatérő bal herefájdamam van. Ma délután elmentem biciklizni, így sok idő kihagyás után, és miután hazaértem, lassan elkezdett erősödni tompán a bal herémben a fájás. 1 évben kb 2-3x történik ilyen de legutóbb amikor elmentem ugyanezzel a problémával a dokihoz azt mondta hogy egy gyerekkori valami nem tűnt még el és az miatt fájhat, de nem gondolnám hogy most is ez lenne a probléma. Nincsen elváltozva megduzzadva, nincs elszineződve, tapintásra kifejezetten érzékeny, sétálni meg csak elég fura módon tudok.

A segítségeteket kérem!

Nagyon félek hogy ebből nagyobb baj is lehet a későbbiekben.

Előre is köszönöm.



2022. máj. 19. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress meg egy másik orvost
2022. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de eddig én is eljutottam.

Esetleg nem lehet a tünetekből megmondani hogy mi lehet a probléma?

2022. máj. 19. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Prosztatádat is megvizsgálta?
2022. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt nem, miért ott is lehet a baj?
2022. máj. 19. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat. Nekem a prosztatagyulladás első tünete a kétoldali herefájdalom volt. Felváltva fájtak, de az esetek 80%-ban inkább a jobb.

Az orvos alatt urológust értettél?

2022. máj. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, urológust értettem.

Nekem viszont mindvégig a bal herém fájt és fáj most jelen pillanatban is.

2022. máj. 19. 21:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Álltalában 1-2 nap alatt el szokott múlni. Nemtudom hogy ez jót vagy rosszat jelent.
2022. máj. 19. 21:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol meg az urológusban, akkor keress fel egy másikat. Ha anyagilag belefér, akkor magánba, ott több idő (20-30perc) jut egy betegre.
2022. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Urológus nézze meg. Hülyén hangzik, de ha álló testtartásban szabadon lógva is fáj a heréd, akkor az lehet herevízsérv, amit megnyomhatott a bicikli ülése. Jobban kell vigyázni az intim részeidre a gát tájékon hosszútávú tekeréskor, mert néha át kell mozgatni magad, hogy a vérkeringés normális maradjon.
2022. máj. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!